Реєстрація ЗМІ в Україні Київ ціна 1500 грн.

Реєстрація ЗМІ – це юридична послуга, пов’язана в підготовці необхідних документів для державної реєстрації засобів масової інформації.

Засоби масової інформації в нашій країні – це видання, які періодично виходять на протязі тривалого часу під однаковою назвою. У рік випускається від одного випуску і більш. Функціонує за допомогою свідоцтва про проходження державної реєстрації.

Зареєструвати ЗМІ або налагодити випуск власної газети, журналу часто вирішують люди, охочі відкривати для себе нове і розвиватися. Крім цього, за останнім часом такими ж популярними послугами стали і допомогу в реєстрації Інтернет-ресурсів, які також мають свої особливості. Варто зазначити, що сьогодні питання з електронними ЗМІ не до кінця вирішене на законодавчому рівні. Через це на сьогоднішній день прийнято проходити реєстрацію друкованого видання, періодично випускати його, копіюючи інформацію на Інтернет-ресурсі. Таке рішення найбільш правильне і не викличе сумнівів у представників влади.

Які існують особливості, якщо необхідна реєстрація ЗМІ?

В Україні законодавчо дозволено випускати видання, як державною мовою, так і на будь-якому іншому. Крім того, це мають право робити:

Громадяни країни або інших країн, які не мають обмежень у цивільних правах;
Юридичні особи нашої країни та інших;
Трудові колективи, при вирішенні, отриманому на конференції.


Після того, як Ви отримали дозвіл на реєстрацію, можна приступати до випуску журналу. Вартість процедури залежить від масштабів видання.

Для того щоб зареєструвати своє засіб масової інформації, Вам необхідно підготувати відповідні документи:

Скановані копії паспортів та кодів всього керівництва

Сканована і завірена директором копія Статуту

Назва засновника

Вся інформація та контактні дані директора

Реквізити банку керівника

Тип випуску видання

Його назва

Адреса, за якою знаходиться редакція

Всі дані ЗМІ

Мова, на якому буде виходити журнал

Період випуску і інше.

Варто відзначити, що при внесенні будь-яких змін в діяльності друкованого видання, Вам необхідно буде заново проходити процедуру реєстрації.

З усіма питаннями, пов’язаними з діяльністю видання Вам необхідно визначитися ще до того, як почати збирати документацію. Після цього найкраще звернутися до фахівців нашої компанії за допомогою. Ми допоможемо Вам підготувати всі документи для проходження етапів реєстрації, подати їх до відповідного органу, оплатимо всі необхідні збори, і нарешті, зможемо віддати Вам сертифікат про реєстрацію. Так само зверніть увагу на нашу послугу реєстрація ТОВ в Києві.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Догори