Select Page

З чого почати оформлення будівельної ліцензії?


Ліцензія на будівництво – це необхідний документ, що забезпечує безперешкодне здійснення будь-яких будівельних заходів. Для того щоб її отримати, достатньо скласти список робіт, затвердити його і подати в Укрбізнесконсалт (УБК) пакет необхідних документів. Після оплати послуг в одному з довколишніх філій у фахівців УБК модно отримати вже готову ліцензію.

Як тільки ви отримуватимете сповіщення про позитивної резолюції, виданої Держбудом, в місцевому відділенні Держказначейства, необхідно здійснити оплату держмита, еквівалентної одній мінімальній заробітній платі, що забезпечує користування ліцензією. На наступний день працівник казначейства повинен поставити позначку на платіжному дорученні, що підтверджує зарахування грошових коштів на отримання ліцензії.

Для того щоб своєчасно отримати оригінал ліцензії, необхідно, щоб не пізніше наступної середи у співробітників УБК був оригінал платіжки, на якій поставлена ​​позначка або лист з казначейства.

Якщо є необхідність, нашою організацією надається офіційна довідка, що підтверджує наявність ліцензії. У тому випадку, коли компанія не має київської реєстрації або здійснює свою діяльність за межами столиці, документи і отримана ліцензія пересилаються в межах України наступними службами: експрес-доставка TNT, GrandEx, DHL, або будь-який автотранспортної компанією України.

Відрегульована вартість послуг Укрбізнесконсалт, обгрунтована багатьма факторами. Звернувшись в компанію УБК, по-перше, значно економиться час з оформлення всієї необхідної документації. По-друге, є гарантія неможливості в допущенні будь-яких помилок, пов’язаних з проходженням всіх процедур.

«Кожен повинен робити те, що він вміє робити добре». І якщо наші Клієнти дотримуються цього принципу, то вони довірять отримання будівельної ліцензії компанії, яка протягом багатьох років змогла себе зарекомендувати в цій області.

Можливо, і є організації, що пропонують більш дешеві послуги, але поважаюча себе бізнесмен, не стане проводити експеримент, довіряючи аутсайдерська компаніям. Напевно, нікому не хочеться витрачати більше місяця на отримання ліцензії або будь-якого іншого документа, проходити комісії і усувати недоліки.

Слід знати, що подібні помилки можуть привести до неприємних наслідків, і компанія ще довго не зможе стати власником ліцензії. Важливо швидко отримати результат, тоді вкладені кошти приведуть до динаміки віддачі, і з’явиться можливість швидкого отримання доходу.

Довірившись фахівцям компанії УБК, можна бути впевненим, що вся документація в обов’язковому порядку пройде попередню експертизу в спеціалізованому державному експертному підприємстві, а це 100% гарантія позитивного результату.

В даний час ліцензія або необхідний дозвіл є в великому бізнесі стартовою точкою, що зобов’язує ще на початковому етапі обертатися зі стабільними діловими партнерами. Їх «ім’я» і досвід дозволять забезпечити високий рейтинг будівельної компанії, а у її власників протягом 3-х років піднімати бізнес, підвищувати свій дохід і виявитися на лідируючих позиціях будівельного ринку України!

Багаторічний досвід корпоративної структури УБК дозволяє бути впевненим у своїх можливостях, тому в проходженні затвердженого списку робіт і отриманні будівельної ліцензії завжди озвучуються конкретні терміни.

У разі, порушення отримання ліцензії в обумовлені терміни, Укрбізнесконсалт бере на себе будь-які штрафні санкції.

Якщо Клієнт УБК відчуває тимчасові фінансові труднощі, то співробітники компанії завжди йдуть назустріч. В цьому випадку в індивідуальному порядку здійснюється відстрочка платежу по послугах Групи компанії УБК.

З нами будівельна ліцензія дешевше і гарантована!

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...