Юридичні адреси КИЇВ

Купити юридичну адресу в Києві стало ще вигідніше

Юридична компанія Факторія Груп пропонує юридичні адреси в місті Київ у всіх районах:

Юридична адреса в Голосіївському районі Київ 3500 грн. на 1 рік з поштовим обслуговуванням

Юридична адреса у Святошинському районі Київ 3500 грн. на 1 рік з поштовим обслуговуванням

Юридична адреса в Солом’янському районі Київ 3500 грн. на 1  рік з поштовим обслуговуванням

Юридична адреса в Оболонському районі Київ 3500 грн. на 1 рік  з поштовим обслуговуванням

Юридична адреса в Подільському районі Київ 3500 грн. на 1 рік  з поштовим обслуговуванням

Юридична адреса в Печерському районі Київ 3500 грн. на 1 рік з поштовим обслуговуванням

Юридична адреса в Шевченківському районі Київ 3500 грн. на 1 рік з поштовим обслуговуванням

Юридична адреса в Дарницькому районі Київ 3500 грн. на 1 рік з поштовим обслуговуванням

Юридична адреса в Дніпровському районі Київ 3500 грн. на 1 рік з поштовим обслуговуванням

Юридична адреса в Деснянському районі Київ 3500 грн. на 1 рік з поштовим обслуговуванням

Ми пропонуємо надійні та якісні юридичні адреса з можливою пролонгацією на невизначений період. Ми гарантуємо, що адреси немасові.

Купити юридичну адресу в Києві Що таке юридична адреса? Відповідно до чинного законодавства України, юридична адреса – це фактичне місце знаходження виконавчому органу (директора) Товариства з обмеженою відповідальністю. Юридична адреса більше потрібен для країни з метою контролю діяльності суб’єкта господарювання. Дуже зручно, без повідомлень нагрянуть до платника податків і подивитися, що у нього з документами.

Купити юридичну адресу вигідно, коли підприємство необхідно створити під певний контракт або проект. Немає ніякого сенсу знімати дорогий офіс під реєстрацію підприємства НЕ знаючи напевно, що він буде потрібно, та й щомісячні чеки за оренду теж оплачувати НЕ хочеться.

Так само юридична адреса вигідний компаніям, в яких є власного офісу. Часті переїзди і зміна місця перебування зобов’язує вносить зміни до Єдиного державного реєстру. Наявність юридичної адреси і 100% гарантія підтвердження знаходження юридичної особи за місцем реєстрації є запорукою впевненості в якості даної послуги.

З точки зору безпеки, покупка юридичної адреси є надійним виходом, так як податкова служба не зможе зробити виїмки документів підприємства, якщо документи Фактично НЕ знаходяться за місцем реєстрації бізнесу. Ще хорошим видом безпеки є передача бухгалтерії на бухгалтерський аутсорсинг. В даному випадку вся документація буде перебувати в офісі бухгалтера.

Придбання юридичної адреси, так само вигідно для осіб, які не мають Київської прописки.

Придбати юридичну адресуКупуючи юридична адреса, ви автоматично отримуєте кореспондентське обслуговування. В даному випадку, ви отримуєте всю Необхідну документацію. Варто зазначити, що державні органи, в першу чергу зв’язуються з суб’єктом господарювання через пошту за юридичною адресою компанії.

Звертайтеся в нашу компанію, щоб придбати якісний юр адресу в м. Киев. Після придбання юридичної адреси, необхідно внести зміни Статутні документи ТОВ.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Догори