Ліквідація ФОП. Закриття ФОП

Як закрити ФОП, закриття ФОП ціна від 1800 грн

 • Ми допоможемо закрити ФОП (СПД) швидко, без черг і тяганини!

 • Як закрити ФОП в Україні 2022

 • Процедура закриття ФОП
 • Скільки коштує закрити ФОП

Ліквідація ФОП Київ ціна від 1800 грн

Ми допоможемо закрити ФОП в мінімальні терміни і без головного болю і зайвих штрафів!

З настанням холодів, кризових часів, а так само в зв’язку з ростом цін і підвищенням податків приходиться рахувати кожну гривню, а з огляду на, що з 1го січня 2022 року Єдиний соціальний внесок становить 22% від мінімальної зарплати ( на 01.01.2022 за кожен місяць це 1430,0 грн ) то ФОПам доведеться рахувати кожну копійку. Громадяни, які реєстрували підприємницьку діяльність, але так і не почали її вести вже натовпами ліквідують свої ФОП.

Якщо ж ви не зважитеся закрити ПП, то за 12 місяців сума відрахувань податків до бюджету становитиме 17160 грн, А це середньо висока заробітна плата киянина. Тобто місяць людина працює на чиновників, які потім їздять відпочивати за гроші платників податків.

Як не платити податки по ФОПу, коли немає діяльності?

Для того, щоб не платити податки при відсутності діяльності за ФОПу, необхідно закрити ФОП. Інших варіантів законодавством не передбачено. Так само законодавством не передбачено тимчасових обмежень по процедурі ліквідації НП.

Скільки коштує Закрити ФОП

Закрити ФОП в Києві ціна – 5000 грн, сюди входять наступні послуги:

 • Ліквідація ФОПЗакриття ФОП в державному реєстрі
 • Закриття фоп в податковій ( проходження перевірки)
 • Подача ліквідаційної звітності
 • Нотаріальне довіреність на закриття ФОП.

 Закриття ФОП процедура:

Закриття ФОП розділене на два етапи:

 • Ліквідація в держреєстрі.
 • Ліквідація в податковій.

Підставою для припинення відрахування податків буде занесення до реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців інформації про припинення діяльності. Для цього необхідно подати відповідну форму. Так само, до податкової необхідно подати заяву про відмову від єдиного податку.

Для того, щоб в реєстрі була внесена інформація, необхідно державному реєстратору подати відповідну реєстраційну форму. Після її розгляду, в перебігу декількох днів, вноситься запис про припинення діяльності фізичної особи підприємця.

Пройшовши перший етап, необхідно пройти перевірку в податковій.

Перевірка ФОП в податковій або аудит – це аналіз звітних і первинних документів на їх правильність. У разі ліквідації, даний аудит неминучий, а при виявленні помилок необхідно заплатити штраф. Закрити ФОП в Києві з нашою компанією дуже легко.

Для замовлення послуги  “ліквідація ФОП” звертайтеся за телефоном:  +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Документи необхідні для ліквідація ФОП 2022 році

Виписка з реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Виписка з реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців

Печатка Приватного підприємця.

Виписка банку з податковими відрахуваннями за період діяльності підприємця.

Звітна документація.

Заповнена книга доходів.

Довідка про закриття рахунку в банку, якщо відкривався.

Ксерокопії паспорта та ІПН

Вся первинна документація по підприємницької діяльності.

Ви вже закрили свій ФОП ?

Відсутність діяльності не позбавляє від необхідності сплатити податки.

Ліквідація ФОП в Києві 2022

Ліквідація ФОП в ЄДР

Вартість - 1800 грн

Терміни

Закриття ФОП до ЄДР без перевірки 1-2 робочих дня

Ліквідація ФОП з ПЕРЕВІРКОЮ

Вартість - 5000 грн

Терміни

Закриття в ЄДР плюс перевірка в податковій - від 1 місяця

Чому варто звернутися до нас

Законно

Швидко

Зручно

Популярні питання щодо ліквідації ФОП Київ

Чи можна закрити ФОП, якщо я проживаю в іншій країні?

Закрити ФОП (ФОП) можна трьома способами: особисто, у віддаленому режимі (через державний портал “Дія”) або за допомогою довіреної особи. Віддалений формат має на увазі під собою обов’язкову наявність підтвердженого електронного підпису. Якщо перший та другий варіант ліквідації ФОП з якихось причин вам не підходить, ви завжди можете звернутися за допомогою юристів нашої компанії.

Чи можна закрити ФОП за наявності заборгованості?

Якщо у підприємця є заборгованість із сплати податків, він не зможе закрити ФОП. Перш ніж подати заяву про ліквідацію, фізичній особі необхідно розрахуватися з усіма фінансовими зобов’язаннями і лише потім робити дії, пов’язані із закриттям ФОП. За наявності боргів пройти перевірку у Податковій службі не вдасться. Під податковою перевіркою у разі передбачається аналіз звітних і первинних документів. Якщо в документації буде виявлено помилки, підприємцю доведеться сплатити штраф.

Заяву про зняття єдиного податку потрібно окремо подавати?

Після подання заяви про припинення підприємницької діяльності ФОП продовжує значитися в податковій службі (втрата статусу підприємця автоматично не знімає фізособу з податкового обліку). Для припинення нарахування підприємцю, який перебуває на спрощеній системі оподаткування, єдиного податку слід подати до контролюючого органу заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування.

Після ліквідації ФОП без перевірки, чи можна його відкрити?

Відкрити ФОП після ліквідації досить легко. Для цього необхідно:

 • подати заяву про держреєстрацію ФОП;
 • подати заяву на реєстрацію платником єдиного податку;
 • подати запит на отримання вилучення та книгу обліку платників єдиного податку.

Єдине, що може ускладнити процедуру повторної реєстрації – наявність заборгованості. Тому якщо ліквідація проводилася без перевірки, неможливо бути впевненим у тому, що у фізособи-підприємця відсутні борги з податків та інших обов’язкових платежів.

Чи потрібно проходити податкову перевірку?

З 2014 року фізичній особі-підприємцю не потрібно обов’язково проходити податкову перевірку перед ліквідацією. Після того, як підприємець подає заяву про ліквідацію держреєстратору, відповідний статус припинення діяльності надається протягом доби. З цього моменту зобов’язання ФОП перед податковою та ПФУ припиняються (за винятком тих, що збереглися під час ведення діяльності).

Если вся первичка есть, кроме Книги учетов доходов и нет времени ждать 3 года, как быть тогда?

Подобные ситуации должны рассматриваться в индивидуальном порядке. По общему правилу закрыть ФОП без Книги учета невозможно. В идеале вам необходимо зарегистрировать новую книгу и восстановить записи за последние три года.

Замовити послугу ліквідація ФОП

ліквідація фоп, закриття фоп ціна, закриття фоп, закрити фоп ціна, скільки коштує закрити фоп, закриття фоп 2022, як закрити фоп, фоп закриття, процедура закриття фоп, скільки коштує закрити фоп, як правильно закрити фоп, як закрити приватного підприємця, як закрити пп, як закрити фоп 2022, ліквідація фоп ціна, ліквідація фоп 2022
Автор:
Догори