АУДИТ

Професія аудитора полягає в звірці документації податкової та бухгалтерської звітності. Угоди, договору, доходи, витрати, відповідність законодавчим нормам проведених операцій, а також виявлення винних в промахах – нічого не повинно бути упущено з уваги. Їх прямі обов’язки – виявляти помилки бухгалтерії і давати необхідні рекомендації керівникам для виправлення. В якійсь мірі він є ревізором, але все ж він експерт у цій галузі.

Особливості роботи

Плюси: хороший рівень зарплати. Майстер високої кваліфікації аудиторських компаній мають дохід $ 800 -1500 і більше. В основному, заробітна плата включає основний оклад та премії. У столиці України дохід аудитора складає $ 1500. – 2500.

Мінуси: передбачає часті відрядження. При виборі даної професії, варто бути готовим до частих поїздок. Фірма, якій необхідна перевірка, може розташовуватися в будь-якому регіоні, а робота передбачає знаходження на підприємстві. За дуже короткий термін приблизно близько 2-3 тижнів, необхідно охопити великий обсяг інформації і повністю вивчити документацію. Допущених помилок і недоліків бути не повинно. Якщо щось буде недоучтено, а потім це виявиться в податкових органах, то фірма змушена буде сплатити штраф, що негативно позначиться на її імені.

Робота аудитором

Професія передбачає роботу, як в великих спеціалізованих аудиторських організаціях, так і займатися приватною практикою (для цього знадобитися ліцензія). Кожна фірма, яка щороку надає податковим органам фінансову звітність – зустрічається з аудитором. Зараз в більшості компаній введена посада внутрішнього аудитора, які займається перевіркою фінансової звітності певної організації.

Особистісні якості, якими необхідно володіти аудитору:

1) Вміти аналітично мислити і мати гарну пам’ять.

2) Уміння сконцентруватися на роботі, бути посидючим.

3) Працювати з безліччю цифр і різними видами документації;

4) Стрессоустойчивость.

5) Чесність.

6) Твердість характеру.

Звертаємо вашу увагу, що ми надаємо якісні аудиторські послуги по всій Україні.

Перспективи кар’єрного росту

Для даної посади знадобиться атестат Міністерства фінансів. Його зможуть отримати люди, які мають вищу освіту, після закінчення спеціальних аудиторських курсів і здачі профільного іспиту. Після цього можна зайнятися приватною практикою або працювати в аудиторській компанії. Для приватної роботи потрібна спеціальна ліцензія, яка дозволяє подібний вид діяльності.

Найчастіше бухгалтери та економісти, які довгий термін пропрацювали на підприємстві, стають відмінними фахівцями з аудиту. Вони розуміють як взаємодіють різні служби і відділи, знають про зв’язки між фінансовою звітністю та виробничим процесом.

Робота є цікавою і одночасно важкою. Для того, щоб бути хорошим фахівцем необхідно мати сукупність теоретичних і практичних знань, а також грамотно їх застосовувати в робочому процесі.

Необхідно пам’ятати, що хороший фахівець не може дозволити собі зроблять помилки при роботі. Тим більше, якщо ви збираєтеся стати успішним аудитором. Тим більше що цінуються кваліфіковані працівники, яких в подальшому підвищують по кар’єрних сходах.

Якщо ви вважаєте, що професія аудитор є вашою майбутньою роботою, але не уявляєте, що для цього необхідно робити – перегляньте пропозиції учбових центрів, що підготовляють фахівців даної сфери, і вузів України!

ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ