АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ КИЇВ


Аудиторські послуги – це послуга професійного бухгалтера, який пройшов кваліфіковані державні іспити аудитора. Метою роботи аудитора є встановлення інформаційної достовірності, а також з’ясування, чи правильно були використані методи і форми ведення бухгалтерії, звітності та обліку, які застосовуються при веденні бізнесу. Так само, одним із завдань перед аудитором є виявлення помилок, проблем, ризиків, можливих санкцій з боку держави і надання замовнику варіанти рішень проблем.

Ринкову економіку практично неможливо уявити без аудиторської діяльності. Що собою являє самі аудиторські послуги для компанії? В основному, це перевірка на правильність і достовірність ведення бухгалтерського та фінансового звіту у відповідності з усіма стандартами і правилами. За допомогою аудиту бухгалтерії можна з’ясувати, що звітність не містить відхилень і спотворень.

Керівнику, який бажає постійно розвивати підприємницьку справу і бути впевненим в правильності і вірності фінансових стратегій необхідні послуги аудитора. Замовивши послуги аудиту, власник бізнесу може виявити і вирішити проблеми стримують фінансовий розвиток компанії. Якісне, правильне ведення обліку характеризується наявністю повного пакету необхідних документів, їх правильне зберігання, внесення всієї документації в електронну базу даних і своєчасна здача звітів.

Практично кожен успішний керівник хоч раз у своєму житті звертався за допомогою до аудиторам. Послуги аудиторської компанії можна замовляти, коли необхідно просто оцінити ситуацію в компанії і можливі перспективи, а так само, коли необхідно провести обов’язковий аудит.

На сьогоднішній день існує безліч різних компаній, які пропонують послуги аудитора, тому при виборі потрібно бути особливо уважним, щоб не помилитися. Іноді зробити це досить складно, але можливо.

Аудиторські послуги поділяються на кілька видів: внутрішній аудит компанії; загальний аудит компанії; податковий аудит компанії; ініціативний аудит компанії; аудит для некомерційних компаній; аудит для страхових підприємств; обов’язковий аудит.

У юридичній компанії Факторія Груп ви можете отримати професійні аудиторські послуги високої якості і будь-якого рівня складності. Наша компанія вже має чималий досвід проведення аудиту в компаніях різної спрямованості. Ми надамо вам якісну, професійну допомогу. Наші аудитори – це справжні професіонали, які володіють достатнім багажем знань для точної перевірки всіх бухгалтерських звітів, що дасть вам можливість приймати дійсно правильні управлінські рішення.

Головні наші якості аудиторів – це чесність, надійність, результативність. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб швидко досягти поставлених цілей і якісно виконати свою роботу. Інформація, яку ви нам надасте для виконання роботи, буде зберігатися в повній конфіденційності. Якщо у вас залишилися питання – ви можете зв’язатися з нашими менеджерами і отримати вичерпні відповіді. Ціни на аудиторські послуги приємно здивують вас своєю доступністю і гнучкістю. Зв’язавшись з нашим менеджером, ви отримаєте всю більш детальну інформацію, як надаються аудиторські послуги і їх вартості.

Більшість наших замовників стали постійними клієнтами, так як самі переконалися, що наша компанія професійно і на високому рівні надає послуги аудитора. Наша компанія відповідає всім необхідним стандартам і вимогам, що є запорукою хорошої роботи, а позитивні відгуки наших клієнтів зайвий раз підтверджують це. Ми зробимо все, щоб ваш бізнес гарантовано увінчався успіхом. Наша компанія стане для кожного підприємця або інвестора надійним, вірним другом і помічником. Ви можете бути впевнені в нас. Ми не тільки вирішуємо проблеми, але і відкриваємо нові перспективи і даємо імпульс вперед! Звертаючись до нас, щоб отримати аудиторські послуги, ви робите правильний вибір! Послуги аудиторської компанії надаються в місті Київ. Ціна приємно порадує вас. Так само ми надаємо якісні бухгалтерські послуги в Києві.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Scroll to top