Бухгалтер для адвоката

Бухгалтерські послуги для адвоката Київ

Для адвоката, який діє в поодинці, тобто утворює так званий адвокатський кабінет, надається можливість виступати фізичною особою. Таким чином, адвокат не є юридичною особою, а значить, сплату податків здійснює відповідно до статі 65 Податкового Кодексу України, що регулюють нарахування та сплату податків самозайнятими громадянами – фізичними особами.

БухгалтерияАдвокат оплачує податки точно так, як інші фізичні особи, які займаються підприємництвом, але не утворюють юрособа, як, наприклад, приватні нотаріуси та інші суб’єкти підприємницької діяльності, котрі заснували приватну практику. Таким суб’єктам нараховуються до оплати податки, виходячи з їх діяльності і одержуваних за неї доходів.

Бухгалтер для адвоката
Згідно діючого законодавства адвокати сплачують 18% ПДФО, 1,5 % ВЗ та 22% ЄСВ від  бази нарахування єдиного податку, а також повинні повинні вести книгу обліку доходів та витрат   відповідно до податкового законодавства.

Також адвокат має право наймати працівників, укладаючи з ними трудові договори. У цьому випадку адвокат вважається податковим агентом і повинен виробляти сплату в бюджет з тих доходів, що були виплачені найманим працівникам. У разі найму певного числа працівників виникає необхідність врахування доходів, виплачених співробітникам адвокатської контори, і стає доцільним передати облік цих доходів у відання бухгалтера.

Які проблеми вирішують бухгалтерські послуги для адвоката?
Бухгалтерський супровід – це комплекс маніпуляцій, метою якого є повне відображення фінансово-господарської діяльності Вашої організації в податковому та бухгалтерському обліку. Також фахівці, провідні обслуговування, займаються складанням звітності за всіма необхідними напрямками. Бухгалтерський супровід може надаватися як разово, так і на постійній основі.

Звернувшись в Факторія Групп, Ви можете бути впевнені в тому, що всі документи податкової та бухгалтерської звітності будуть здані вчасно в усі контролюючі інстанції: податкову інспекцію, фонди, органи збору статистики та інші установи.

Таким чином, Ви делегіруете нам всі турботи по бухгалтерському супроводу фірми і можете не витрачати час і кошти на наймання головного бухгалтера. Ціна бухгалтерського супроводу від нашої компанії буде помітно нижче, ніж оклад і соцпакет для штатного співробітника.


Переваги роботи з нами

Важливість і відповідальність правильного і законного ведення бухгалтерського обліку важко переоцінити. Помилки та порушення безлічі, що регулюють законодавчих та підзаконних актів можуть обійтися підприємству величезними фінансовими санкціями, а керівництво може потрапити і під кримінальну відповідальність. Від такої долі надійно може застрахувати правильно складений договір з фірмою, для якої бухгалтерський облік є основним видом діяльності. Якщо правильно розписати в договорі на обслуговування відповідальність, то гроші, сплачені за бухгалтерські послуги, будуть сторицею оплачені вигодами від професійного бухгалтерського супроводу.

Компанія Факторія Груп має необхідний рівень професійної майстерності виконавців, завжди актуальну законодавчу базу і напрацьовані зв’язки з фіскальними органами.  Наші послуги:

  • Разові бухгалтерські послуги для адвоката,
  • бухгалтерська консультація адвоката,
  • бухгалтерський облік адвокадських послуг,
  • бухгалтерський облік адвоката, 
  • бухгалтер адвоката,

 

Довірте роботу професійним бухгалтерам та юристам. Це вигідніше, швидше і дешевше у всіх відносинах. Укладіть прямо зараз договір на бухгалтерське обслуговування Вашої організації в Києві! Повірте, ми знаємо, що якісне бухгалтерський супровід і правильне ведення бухгалтерського обліку вже ЗАРАЗ набагато дешевше відкладання вирішення на потім! Зателефонуйте нам: наш телефон 093 200 20 11 . Ми домовимося один з одним!

Замовте Бухгалтерський супровід – 0932002011

Догори