+38093 200 20 11 +38098 877 80 71
Офис: г. Киев. ул. А. Довженка, 12А, офис 312 info@faktoria-group.com.ua

Бухгалтерське обслуговування ТОВ

Бухгалтерське обслуговування Київ “під ключ” ціна договірна

Бухгалтерське обслуговування ТОВ можна трактувати виходячи зі статті 8 закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» компанія може самостійно приймати рішення, яку форму ведення бухгалтерського обліку для себе вибрати. Ви можете взяти на роботу співробітника, який буде займати посаду бухгалтера або створити бухгалтерський відділ. Але, також ви можете і використовувати сторонню фірму для того, щоб вона виконувала роль бухгалтерського обслуговування вашої компанії.

Всім давно відомо, що вся робота, пов’язана з бухгалтерією, така як складання звітності, сплата податків, спілкування зі співробітниками податкової служби та ін., Це дуже кропітка і важка робота, яка забирає багато часу і сил.

Для того щоб максимально полегшити вам цю задачу і оптимізувати процеси компанії, ми пропонуємо вам скористатися послугами нашої компанії, яка може супроводжувати вашу господарську діяльність і взяти на себе всі обов’язки з проведення всіх необхідних робіт, пов’язаних з нею. Також ми будемо виконувати постійне консультування кваліфікованими фахівцями, які готові прийти на допомогу в будь-який зручний для вас час.

Юридична компанія Факторія Груп зможе надавати послуги для українських компаній, компаній з іноземним капіталом, а також представництвам закордонних компаній.

Фахівці нашої компанії допомагають більш ніж десяти компаніям одночасно. Кожна з них це окреме підприємство, не схоже на інші. Тому і потреби у кожної компанії різні. Завдяки тому, що ми працюємо вже багато років, ми змогли накопичити достатній досвід, щоб бухгалтерське обслуговування було якісним і постійно вдосконалюємось в цій області.

Наші фахівці з бухгалтерської сфері можуть забезпечувати бухгалтерське обслуговування в таких напрямках:

  • Сфера різного роду послуг.
  • Діяльність, пов’язану з виробництвом та торгівлею.
  • Туристичний напрямок і зовнішньоекономічна діяльність.


Також ми можемо працювати і з фізичними особами, які займаються підприємницькою діяльністю.
Оплата за виконану нашими фахівцями роботу проводиться вже після того, як всі роботи, прописані в контракті, були виконані. Кінцева вартість залежить від кількості документообігу на конкретно взятій фірмі. Вся вартість залежить від кількості робіт, які будуть проведені по заздалегідь узгодженої з замовником схемою.

Є кілька приміток, які важливо враховувати перед початком співпраці:

  • Вартість всіх робіт визначається в залежності від кожного випадку і обсягу робіт. Тому при замовленні мінімального пакету послуг ви отримаєте відповідну вартість.

  • Цінова політика нашої компанії розроблена таким чином, що навіть при замовленні мінімальної кількості робіт, ви отримаєте їх якісне і своєчасне виконання.


На сьогоднішній день є безліч нормативно-правових актів, які застосовуються до тієї чи іншої ситуації, їх може бути від двох до кількох десятків. Крім цього, є також і різноманітні листи і звернення податкових органів, які також застосовуються при веденні господарського обліку підприємства.

Поряд з цим, можна виділити кілька основних актів, на підставі яких проводиться бухгалтерський облік компанії:

  • Податковий кодекс України
  • Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» та ін.

Юридична компанія Факторія Груп надає якісні бухгалтерські послуги в Києві з бухгалтерського та податкового супроводу вашого підприємства. Якісне бухгалтерське обслуговування Київ, тільки у нас. Замовляйте якісні бухгалтерські послуги від професіоналів.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!