Бухгалтерські послуги Київ ціна. Послуги бухгалтера для ТОВ/ФОП

Бухгалтерські послуги, ведення бухгалтерського обліку тов ціна, послуги бухгалтера, бухгалтерські послуги ціна, бухгалтерські послуги фоп

  • Бухгалтерські послуги Київ ціна для ФОП-500 грн
  • Бухгалтерські послуги Київ ціна для ТОВ-3000 грн
  • Послуги бухгалтера 24/7
  • ЗАКОННО знизимо податкове навантаження вашого бізнесу на 20%

Бухгалтерські послуги Київ. Ведення бухгалтерського обліку підприємств. Аутсорсинг бухгалтерських послуг під ключ. Послуги бухгалтера для ТОВ/ФОП віддалено

Бухгалтерські послуги Київ та Київська область для малого бізнесу – це комплекс послуг нашої бухгалтерської фірми, що працює в області бухгалтерського аутсорсингу і податкового обліку юридичних осіб та фізичних осіб підприємців на території Києва та області. Бухгалтерська фірма Факторія Груп виконує під ключ бухгалтерський супровід ТОВ / ТОВ в різних напрямках діяльності: послуги, торгівля, виробництво (роздрібна та оптова торгівля, послуги IT, громадське харчування, будівництво, ЗЕД, мале виробництво та інші види діяльності юридичних осіб).

Бухгалтерські послуги ФОП / ФЛП / СПД / ПП / підприємців у нас виконується на високому рівні. Ведення бухгалтерії ФОП у нас замовляють IT фахівці, які працюють як в Україні, так і ведуть зовнішньоекономічну діяльність; ФОП в галузі громадського харчування, торгівля через інтернет на майданчиках маркетплейс і займаються Дропшиппінг, відеоблогери, кав’ярні, торгівля алкоголем і інші послуги, а також торгівля оптова та роздрібна.

Бухгалтерські послуги Київ. Послуги бухгалтера під ключ. 

Бухгалтерське обслуговування фірм і ФОП у нас побудовано максимально зручно для клієнтів. Є віддалений доступ до сервера 1С для формування і перегляду документів. Є можливість організації електронного документообігу, щоб максимально знизити кількість відвідувань офісу. Також можна виконати взаємну електронний підпис документів.

Послуги бухгалтера для фірм з ПДВ під ключ від нашої команди – це своєчасна реєстрація податкових накладних, юридична оспорювання скасування реєстрації податкових накладних через суд, ведення податкового та бухгалтерського обліку, подача щомісячних, квартальних і річних звітів, ведення кадрового обліку. Працюємо з внутрішнього ринку, імпорт, експорт, спецрежими ПДВ.

Понад 100 компаній в Києві та Київській області, завдяки нашим ефективним бухгалтерським послугам, правильно ведуть бухгалтерський і податковий облік на підприємстві та економно платять податки державі

Телефонуйте, консультуйтеся, ми раді будемо з вами працювати!
093 200 20 11/ 098 877 80 71

Бухгалтерське обслуговування юридичних осіб-основний профіль діяльності нашої компанії.

Бухгалтерські послуги Київ для ТОВ – це комплекс послуг консалтингової компанії, що працює в області бухгалтерського і податкового обліку юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Основними завданнями перед виконавцем є якісні консультації в області бухгалтерського обліку та оподаткування, ведення первинної документації та бази підприємства в програмі, формування платежів в клієнт-банку, підготовка фінансових та податкових звітів, супровід при податкових перевірках.

Рівень кваліфікації та досвід наших співробітників, які надають якісні бухгалтерські послуги ФОП, дозволяє забезпечити якісне обслуговування підприємств будь-яких форм власності і напрямків діяльності. Ми надаємо абонентські бухгалтерські послуги ТОВ на тривалій договірній основі і несемо всю відповідальність за виконання своїх зобов’язань.

Бухгалтерские услуги Киев

Бухгалтерські послуги Київ відФакторія Груп”. Надаючи бухгалтерський супровід ТОВ та ФОП (малому бізнесу), ми вибираємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і формуємо цінову політику за погодженням і з урахуванням особливостей замовника. Вартість бухгалтерських послуг залежить від системи оподаткування, кількості щомісячних операцій, кількості співробітників підприємства, наявності основних засобів, зовнішньоекономічної діяльності та інших нюансів.

Бухгалтерські послуги Київ ціна. Ведення бухгалтерського обліку ТОВ ціна

Бухгалтерські послуги Київ ціназалежить від кількості операцій, працівників в штаті та виду діяльності.

Ведення ТОВ на загальній системі без ПДВ
від 4500 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на загальній системі +ПДВ
від 5500 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на єдиному податку без ПДВ
від 3200 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на єдиному податку +ПДВ
від 4500 грн/міс
 
 
ТОВ разова подача звітності
від 500 грн
ТОВ разова подача звітності від 500 грн за звіт
 

Бухгалтерські послуги ціна для ФОП

Бухгалтерські послуги ціна для ФОП  формується на підставі кількості операцій, співробітників у штаті та виду діяльності.

Бухуслуги для ФОП на ЕН без сотрудников
от 500 грн/мес
ФОП 1 группа – от 500 грн/мес
ФОП 2 группа – от 700 грн/мес
ФОП 2 группа с РРО/ПРРО – от 1500 грн/мес
ФОП 3 группа, без НДС – от 800 грн/мес
ФОП на едином налоге 3 группа, без НДС с РРО/ПРРО – от 1300 грн/мес
ФОП на едином налоге 3 группа, с НДС (до 5 НН) – от 2500 грн/мес
 
Бухуслуги для ФОП на ЕН 1-3 сотрудников
от 2000 грн
ФОП 2 группа – от 2000 грн/мес
ФОП 2 группа – с РРО/ПРРО – от 2800 грн/мес
ФОП на едином налоге (2 группа) с РРО/ПРРО и Акцизным налогом (алкоголь/табак) – от 3400 грн/мес
ФОП на едином налоге 3 группа, без НДС – от 2100 грн/мес
ФОП на едином налоге 3 группа, с НДС (до 5 НН) – от 2900 грн/мес
ФОП на едином налоге 3 группа, с НДС (до 5 НН) с РРО/ПРРО – от 3300 грн/мес
 
Бухуслуги для ФЛП на общей системе
от 900 грн/мес
ФОП общая система без сотрудников – от 900 грн/мес
ФОП общая система с РРО/ПРРО без сотрудников – от 1400 грн/мес
ФОП общая система без НДС с РРО/ПРРО и Акцизным налогом (алкоголь/табак) без сотрудников- от 2300 грн/мес
ФОП общая система с НДС с РРО/ПРРО и Акцизным налогом (алкоголь/табак) без сотрудников – от 3900 грн/мес
 
 
 

Подання одного звіту одноразово для ФОП – 500 грн / звіт

У перелік наданих нами послуг входить:

– ведення бухгалтерського обліку в програмі 1С 8;

– бухгалтерське обслуговування ТОВ первинної документації;

– ведення кадрового обліку;

– формування і подача всіх видів звітності;

– відновлення бухгалтерського обліку на підприємстві;

– постановка підприємств на облік;

– консультування з питань оподаткування і способах мінімізації витрат;

– супровід клієнта під час податкових перевірок;

– on-line бухгалтерія (віддалений доступ до бази 1С).

Професійне ведення податкового, бухгалтерського, кадрового обліку малого та мікробізнесу під ключ!
093 200 20 11/ 098 877 80 71

Почавши співпрацювати з нами Ви скорочуєте витрати:

– на надання робочого місця штатного бухгалтеру;

– на обслуговуванні і відновленні бухгалтерських програм;

– на семінари щодо зміни законодавства штатного бухгалтера;

Ви отримуєте можливість:

– віддаленого доступу до бази 1С;

– в будь-який зручний для Вас час бути на зв’язку з Вашим бухгалтером.

– отримати якісне ведення бухгалтерського обліку.

1 %
Задоволених клієнтів
1
Поданих звіт
> 1
Років успішного досвіду
> 1
Пройдених перевірок

Ви побудуєте успішний бізнес і станете рекомендувати нас Вашим діловим партнерам. Як показує статистика, багато підприємців практично не вдаються до допомоги фахівців, при веденні своєї справи або бізнесу, але ось закінчується така діяльність найчастіше вельми сумно. Погодьтеся, що краще один раз звернутися за допомогою до професійних бухгалтерів, ніж в підсумку виявитися на дні, банкрутом.

Постійні, непередбачувані зміни законодавства призводять до того, що керівники фірм не встигають за ними встежити, але чим довше з цим тягнути, тим гірше для них і бізнесу в цілому. Якщо ви хочете бути впевненим у своєму майбутньому і майбутньому свого підприємства (або організації), то без підтримки професіоналів вам ніяк не обійтися. Це стосується не тільки великих компаній, які вже встигли добре освоїти сучасний ринок і стати на ноги, а й початківці організацій, які нещодавно почали свою діяльність. Іноді виникають такі безвихідні ситуації, що без допомоги фахівців просто не обійтися, а от тримати власний штаб бухгалтерів просто не вигідно і дуже дорого.

Під бухгалтерськими послугами мають на увазі кваліфіковану підтримку і допомогу для вирішення виниклих проблем, пов’язаних з бухгалтерією (ліквідація неустойок і її причин, підтримку і відновлення правильності фінансування і документообігу організації). Завжди бухгалтера в своїй роботі використовують послІдніх версію програми 1С і відстежують всі зміни в законодавстві, що знижує податкові ризики для компаній, на які вони працюють.

Існує досить багато видів бухгалтерських послуг, які можна розділити на дві великі групи: 1) бухгалтерські послуги для фізичних осіб-підприємців (навчання, консультація підприємців, їх бухгалтерський супровід ФОП або бухгалтерське обслуговування ФОП і т.д.) і 2) бухгалтерські послуги для ТОВ і юридичних осіб (податкове планування, бухгалтерський супровід підприємств, внутрішній аудит та ін.).

Важливо пам’ятати, що чим точніше і більш актуальною бухгалтерські дані, тим краще для всього підприємства. Точні бухгалтерські дані допоможуть більш чітко побачити картину, яка склалася в певний момент і прийняти правильне рішення. Також, рекомендації бухгалтерів допоможуть налагодити і поліпшити систему бухгалтерського обліку, що, отже, забезпечить своєчасне надходження точної інформації і звітності.

Терміном «бухгалтерський аутсорсинг» позначають бухгалтерські послуги, які надає зовнішня організація (а саме ведення податкового і бухгалтерського обліку).

Одним з найбільш популярних видів бухгалтерського обліку, на сьогоднішній день, є бухгалтерське обслуговування зовнішньої організацією. В основному, воно надається приватним підприємцям і підприємствам.

Крім цього, дуже часто виділяють такі типи бухгалтерського обліку: інформаційні роботи, ведення операційного обліку, а також ведення аналітичного обліку.

У поняття «інформаційні роботи» входить повноцінне консультування клієнтів з усіх аспектів підприємницької діяльності (виплати податків, оплати через банк, роботи з контрагентами і т.д.). Тобто, якщо у клієнта виникають якісь питання або нерозуміння, то він може звернутися за допомогою до професійних бухгалтерів.

Ведення операційного обліку, в основному, пов’язано з документами (управління рахунком, виписка первинних документів, реєстрація податкових і ін.). Якщо брати аналітичний облік, то тут надаються бухгалтерські послуги стосуються складання фінансової та податкової звітності, приміщення даних в базу 1С, податкове планування і т.д.).

Щоб стало зрозуміліше, можна окремо поговорити про деякі з вищеперераховані послуги. Робота з клієнт-банком полягає в тому, що найняті бухгалтера самостійно розбираються з системою, без вашої участі. Вони складають зарплатні відомості всіх працівників підприємства.

Дуже важливим етапом бухгалтерського обслуговування є реєстрація накладних платника податків. Наші бухгалтера стежать за тим, щоб все було правильно і якісно оформлено. У вас є можливість самостійно перевіряти і відслідковувати цей процес.

Для того, щоб ваша справа увінчалося успіхом, потрібно серйозно поставитися до вибору фахівців, до яких можна звернутися за допомогою. Коли вибір зроблений і настав приступати до роботи, то перше, що йде за планом – складання договору, де буде подано інформацію про те, що саме буде робити бухгалтер.

Облік надання звітності має на увазі той факт, що найманий бухгалтер швидко і в строк подає всі звіти в податкову (в електронному, або паперовому вигляді).

Щомісяця необхідно надавати бухгалтеру повний пакет документів за минулий період часу для обробки (рахунки за використані зв’язку, накладні, різні чеки і все інше, що має якесь відношення до діяльності компанії-клієнта). Якщо цього не робити, то бухгалтер не зможе в повній мірі виконувати свої обов’язки.

Переваги бухгалтерських послуг Київ:

 – професійна підтримка;

– не потрібно створювати окремий штаб бухгалтерів;

– чимала економія;

– ніяких відпусток і хвороб.

Коли з’являється необхідність звернутися за допомогою до фахівців, кваліфікуються на банківських послугах, відразу виникає питання – як не помилитися і вибрати дійсно варту, професійну організацію адже ефективність діяльності фірми залежить від того, які фахівці будуть займатися її справами. Якщо ви теж входите в цю групу підприємців, то вам просто необхідно звернути увагу на нашу команду професіоналів.

Наша команда буде рада надати вам послуги бухгалтера від справжніх професіоналів. Яке б завдання перед нами не стояло, ми обов’язково з ним впораємося. Вартість нашої роботи досить доступна і адекватна. Бухгалтерське обслуговування – це послуги від професіоналів, які мають величезний досвід роботи. Вас постійно будуть консультувати з усіх важливих аспектів, і відповідати на всі виниклі питання. Наші працівники завжди виконують свою роботу на високому рівні, адже для цього ми завжди використовуємо сучасні технології, програми та обладнання. Всі ваші дані і інформація, яку ви нам надаєте, будуть зберігатися в суворій конфіденційності. При необхідності, вам буде надано повне зібрання правової документації, яка забезпечить правильну і ефективну роботу підприємства. З нашою допомогою ви зможете знизити свої витрати, підвищити рівень прибутку, мінімізувати будь-які ризики і, отже, налагодити свій бізнес. Всі працівники, які працюють у нас мають чудові знання укріплені досвідом і багаторічним практичним досвідом. Всі вони проходять жорсткий відбір, тому ви можете бути повністю впевнені в їх здібностях і знаннях. Вони завжди проходять підвищення кваліфікації, консультуються з аудиторами і стежать за всіма змінами та нововведеннями в Кодексі. Виконуючи всі дії, ми завжди діємо відповідно до законодавства і ніколи не порушуємо його. Щоб не допустити будь-яких фатальних помилок, ми уважно і точно прораховуємо кожен свій крок, кожну свою дію. Головне наше правило – ставитися до роботи сумлінно і виконувати її якомога якісніше і краще. Ми завжди допоможемо вам вийти з важкої ситуації і як можна вигідніше вирішити будь-які проблеми. Ціни на наші послуги дуже доступні, тому якщо ви хочете заощадити свій бюджет, то вам неодмінно слід звернутися за допомогою саме до нас. В основному, ціна на бухгалтерський супровід залежить від кількості виконаної роботи, її складності, швидкості виконання і використовуваних технологій. На нашому сайті ви зможете знайти всю необхідну і цікаву інформацію і наших контактах і штабі співробітників. Зв’язавшись з нами по телефону, ви теж зможете дізнатися всі ваші деталі. Ми працюємо на ваше благо!

Чому варто звертатися за бухгалтерським обслуговуванням саме до нас:

 – якісне виконання роботи;

– гарантований результат;

– адекватна вартість.

Бухгалтерські послуги Київ від Факторія Груп. Забудьте про всі проблеми і отримуйте тільки задоволення від своєї роботи! Ми неодмінно зможемо допомогти кожному з вас! Скориставшись нашими бухгалтерськими послугами, ви отримуєте ідеальне співвідношення якісно виконаної роботи і її доступною вартості. Це дуже зручно і вигідно! Ми гарантуємо, що результат вас дуже порадує і принесе величезну користь. Разом з нами ви зможете з упевненістю дивитися у своє світле і успішне майбутнє.

 

Понад 300 компаній в Києві та Київській області, завдяки нашим ефективним бухгалтерським послугам, правильно ведуть бухгалтерський і податковий облік на підприємстві та економно платять податки державі

економія грошей на зарплату Головному бухгалтеру
Економія грошей на програмному забезпеченні
Законна і розумна податкова оптимізація
Розумні ціни
Кваліфіковані професіонали своєї справи
Бухгалтер Фактория Групп
Тетяна Анатоліївна

Директор. Практикуючий бухгалтер - експерт з 2005 року. Більше 15 років досвіду в бухгалтерському та податковому обліку.

Бухгалтерські послуги Київ ціна від 500грн для ФОП, від 3000 грн для ТОВ!
093 200 20 11/ 098 877 80 71

Алгоритм ведення бухгалтерського обліку з “Факторія-Груп”

Замовити розрахунок вартість бухгалтерських послуг Київ

бухгалтерські послуги київ, бухгалтерські послуги, бухгалтерське обслуговування київ, бухгалтерське обслуговування, бухгалтерський супровід київ, бухгалтерські послуги ціни, перелік бухгалтерських послуг, бухгалтерські послуги для ооо, аутсорсинг бухгалтерських послуг київ, бухгалтерські послуги ціна, бухгалтерське обслуговування тов, бухгалтерське обслуговування ооо, бухгалтерські послуги київ вартість, бухгалтерські послуги це, бух послуги київ, бухгалтерські послуги аутсорсинг киев, послуги бухгалтерського обслуговування, бухгалтерські послуги віддалено, ведення бухгалтерські послуги, бухгалтерський супровід ооо, бухгалтерські послуги перелік, вартість бухгалтерських послуг київ, вартість послуг бухгалтера на дому, бухгалтерські компанії київ , що входить в бухгалтерські послуги, бухгалтерське ведення, бухгалтерські послуги в києві, бухгалтерські послуги супроводження, бухгалтерські послуги підприємствам, бухгалтерські послуги 1с, бухгалтерські послуги аутсорсинг, бухгалтерські послуги ведення, бухгалтерські послуги компанія, бухгалтерські послуги вартість, прайс на бухгалтерські послуги, бухгалтерські послуги ооо, бухгалтерський супровід вартість, бухгалтерські послуги київ ціни, вартість бухгалтерських послуг, бухгалтерський супровід юридичних осіб, компанія бухгалтерські послуги, бухгалтерські та податкові послуги, бухгалтерські послуги обслуговування, бухгалтерське обслуговування і супровід, бухгалтерський аутсорсинг ціни, бухгалтерський супровід фоп, вартість бухгалтерських послуг для ооо, надання бухгалтерських послуг, бухгалтерські послуги для організацій, аутсорсинг бухгалтерії ціни, аутсорсинг бухгалтерії київ, бухгалтерський супровід послуги, скільки коштує бухгалтерський супровід ооо, бухгалтерське обслуговування юридичних осіб, послуги бухгалтерії аутсорсинг, бухгалтерське обслуговування спд київ, надаємо бухгалтерські послуги, бухгалтерські послуги прайс, бухгалтерські послуги для фоп, ціни на бухгалтерські послуги, бухгалтерське обслуговування аутсорсинг, бухгалтер послуги, професійні бухгалтерські послуги, послуги бухгалтерського супроводу, бухгалтерське обслуговування ооо київ, бухгалтерські послуги для підприємства, податкове супроводження, бухгалтерські послуги для бізнесу, бухгалтерські обслуговування, бухгалтерський послуги, розцінки на бухгалтерські послуги, бухгалтерський супровід і обслуговування, бухгалтерське послуги, бухгалтерський супровід обслуговування фірм, бухгалтерське обслуговування ооо ціни, послуги з ведення бухгалтерії, бухгалтерське обслуговування супровід, ціни на бухгалтерське обслуговування, надання бухгалтерських послуг вартість, послуги бухгалтерські, фірми бухгалтерські послуги, бухгалтерська компанія київ, бухгалтерські консультації київ, бухгалтерський і юридичний супровід, скільки коштують бухгалтерські послуги , бухгалтерська фірма київ, бухгалтерське обслуговування послуги бухгалтера супровід, бухгалтерське обслуговування підприємств, бухгалтерський супровід фірм, бухгалтерська послуга, бухгалтерські фірми, послуг і з бухгалтерського обслуговування супроводу, бухгалтерський та податковий супровід, бухгалтерське обслуговування фоп, відновлення бухгалтерського обліку вартість київ, бухгалтерський супровід організацій, бухгалтерський супровід аутсорсинг, бухгалтерська фірма бухгалтерські послуги, бухгалтерські послуги відновлення обліку, бухгалтерське обслуговування фізичних осіб, ооо бухгалтерські послуги, надання бухгалтерських послуг київ, бух обслуговування, розцінки на бухгалтерське обслуговування, бухгалтерське обслуговування організацій, відновлення бухгалтерського обліку київ, послуги з бухгалтерського супроводу, послуги з ведення бухобліку, бухгалтерський супровід і обслуговування ооо, аутсорсинг бухгалтерських послуг вартість, бух послуги ведення бухгалтерії вартість, бухгалтерський супровід, бухгалтерське обслуговування компаній, бухгалтерські послуги для ФОП, скільки коштують послуги бухгалтера, бухгалтерське обслуговування бізнесу, послуги бухгалтера киев, бух супровід, ум уги бухгалтерської фірми, фірми з ведення бухгалтерського обліку, бухгалтерський супровід ціни, ведення бухгалтерії ооо київ, бухгалтерський аутсорсинг киев, аутсорсинг бухгалтерське обслуговування, послуги головного бухгалтера, послуга бухгалтерський аутсорсинг, аутсорсингова компанія бухгалтерські послуги, бухгалтерське обслуговування фірм, бухгалтерське обслуговування вартість, бухгалтерські компанії , бухгалтерські послуги фоп, юридичні бухгалтерські послуги, послуги з бухгалтерського обслуговування, консультації по веденню бухгалтерського обліку, бух послуги ведення бухгалтерії, аутсорсинг бухгалтерських послуг організаціям, бухгалтерські супровід, бухгалтерське обслуговування ціни, вартість бухгалтерських послуг в киеве, бухгалтерське обслуговування підприємців, повний бухгалтерський супровід , розцінки на ведення бухгалтерського обліку, послуги бухобліку, аутсорсингові бухгалтерські послуги, бух обслуговування ооо, замовити бухгалтерські послуги, якісні бухгалтерські послуги,
Автор:
Догори