бухгалтерські послуги на єдиному податку

Ми економимо Ваш час і гроші! А Ви працюєте і заробляєте тут і зараз, замість того, щоб вникати і подавати звіти.

1 %
Задоволених клієнтів
1
Поданих звіт
> 1
Років успішного досвіду
> 1
Пройдених перевірок

Послуги з віддаленої Бухгалтерії

Постановка бухгалтерского учета

Постановка бухгалтерського обліку

Бухгалтерское обслуживание фирм и предпринимателей

Бухгалтерське обслуговування фірм і підприємців

Бухгалтерский и налоговый учет

Бухгалтерський і податковий облік

Ведение первичной документации

Ведення первинної документації

Бухгалтерские консультации

Бухгалтерські та податкові консультації

Приходящий главный бухгалтер

Віддалений головний бухгалтер

Восстановление бухгалтерского учета

Відновлення бухгалтерського обліку

Начисление зарплаты

Нарахування зарплатні

Подготовка и подача отчетности

Підготовка та подача звітності

кадровый учет

Кадровый учет

Анализ состояния бухучета

Аналіз стану бухобліку

Подбор главного бухгалтера

Підбір головного бухгалтера

економія грошей на зарплату Головному бухгалтеру

Економія грошей на програмному забезпеченні

Законна і розумна податкова оптимізація

Розумні ціни

Кваліфіковані професіонали своєї справи

Смена директора ООО / ТОВ

Бухгалтерські послуги під ключ в Києві

 

Бухгалтерський супровід ТОВ – запорука Вашого спокою..

Бухгалтерське обслуговування юридичних осіб-основний профіль діяльності нашої компанії..

Понад 100 компаній в Києві та Київській області, завдяки нашим ефективним бухгалтерським послугам, правильно ведуть бухгалтерський і податковий облік на підприємстві та економно платять податки державі..

Бухгалтерські послуги – це комплекс послуг консалтингової компанії, що працює в області бухгалтерського і податкового обліку юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Основними завданнями перед виконавцем є якісні консультації в області бухгалтерського обліку та оподаткування, ведення первинної документації та бази підприємства в програмі, формування платежів в клієнт-банку, підготовка фінансових та податкових звітів, супровід при податкових перевірках.

Рівень кваліфікації та досвід наших співробітників, які надають якісні бухгалтерські послуги, дозволяє забезпечити якісне обслуговування підприємств будь-яких форм власності і напрямків діяльності. Ми надаємо абонентські бухгалтерські послуги на тривалій договірній основі і несемо всю відповідальність за виконання своїх зобов’язань.

Бухгалтерские услуги КиевУ перелік наданих нами послуг входить:

– ведення бухгалтерського обліку в програмі 1С 8;

– бухгалтерське обслуговування первинної документації;

– ведення кадрового обліку;

– формування і подача всіх видів звітності;

– відновлення бухгалтерського обліку на підприємстві;

– постановка підприємств на облік;

– консультування з питань оподаткування і способах мінімізації витрат;

– супровід клієнта під час податкових перевірок;

– on-line бухгалтерія (віддалений доступ до бази 1С).

Почавши співпрацювати з нами Ви скорочуєте витрати:

– на надання робочого місця штатного бухгалтеру;

– на обслуговуванні і відновленні бухгалтерських програм;

– на семінари щодо зміни законодавства штатного бухгалтера;

Ви отримуєте можливість:

– віддаленого доступу до бази 1С;

– в будь-який зручний для Вас час бути на зв’язку з Вашим бухгалтером.

– отримати якісне ведення бухгалтерського обліку.

Бухгалтерські послуги Факторія Груп. Надаючи бухгалтерський супровід малому бізнесу, ми вибираємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і формуємо цінову політику за погодженням і з урахуванням особливостей замовника. Вартість бухгалтерських послуг залежить від системи оподаткування, кількості щомісячних операцій, кількості співробітників підприємства, наявності основних засобів, зовнішньоекономічної діяльності та інших нюансів.

Ціни на бухгалтерські послуги  для ТОВ на єдиному податку та  на загальній системі :

Ведення ТОВ на загальній системі без ПДВ
від 4500 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на загальній системі +ПДВ
від 5500 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на єдиному податку без ПДВ
від 3200 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на єдиному податку +ПДВ
від 4500 грн/міс
 
 
ТОВ разова подача звітності
від 500 грн
ТОВ разова подача звітності від 500 грн за звіт
 

Звертаючись до наших фахівців, щоб отримати якісні бухгалтерські послуги в м Київ, Ви побудуєте успішний бізнес і станете рекомендувати нас Вашим діловим партнерам. Як показує статистика, багато підприємців практично не вдаються до допомоги фахівців, при веденні своєї справи або бізнесу, але ось закінчується така діяльність найчастіше вельми сумно. Погодьтеся, що краще один раз звернутися за допомогою до професійних бухгалтерів, ніж в підсумку виявитися на дні, банкрутом.

Постійні, непередбачувані зміни законодавства призводять до того, що керівники фірм не встигають за ними встежити, але чим довше з цим тягнути, тим гірше для них і бізнесу в цілому. Якщо ви хочете бути впевненим у своєму майбутньому і майбутньому свого підприємства (або організації), то без підтримки професіоналів вам ніяк не обійтися. Це стосується не тільки великих компаній, які вже встигли добре освоїти сучасний ринок і стати на ноги, а й початківці організацій, які нещодавно почали свою діяльність. Іноді виникають такі безвихідні ситуації, що без допомоги фахівців просто не обійтися, а от тримати власний штаб бухгалтерів просто не вигідно і дуже дорого.

Під бухгалтерськими послугами мають на увазі кваліфіковану підтримку і допомогу для вирішення виниклих проблем, пов’язаних з бухгалтерією (ліквідація неустойок і її причин, підтримку і відновлення правильності фінансування і документообігу організації). Завжди бухгалтера в своїй роботі використовують послІдніх версію програми 1С і відстежують всі зміни в законодавстві, що знижує податкові ризики для компаній, на які вони працюють.

Існує досить багато видів бухгалтерських послуг, які можна розділити на дві великі групи: 1) бухгалтерські послуги для фізичних осіб-підприємців (навчання, консультація підприємців, їх бухгалтерський супровід або бухгалтерське обслуговування і т.д.) і 2) бухгалтерські послуги для ТОВ і юридичних осіб (податкове планування, бухгалтерський супровід підприємств, внутрішній аудит та ін.).

Важливо пам’ятати, що чим точніше і більш актуальною бухгалтерські дані, тим краще для всього підприємства. Точні бухгалтерські дані допоможуть більш чітко побачити картину, яка склалася в певний момент і прийняти правильне рішення. Також, рекомендації бухгалтерів допоможуть налагодити і поліпшити систему бухгалтерського обліку, що, отже, забезпечить своєчасне надходження точної інформації і звітності.

Терміном «бухгалтерський аутсорсинг» позначають бухгалтерські послуги, які надає зовнішня організація (а саме ведення податкового і бухгалтерського обліку).

Одним з найбільш популярних видів бухгалтерського обліку, на сьогоднішній день, є бухгалтерське обслуговування зовнішньої організацією. В основному, воно надається приватним підприємцям і підприємствам.

Крім цього, дуже часто виділяють такі типи бухгалтерського обліку: інформаційні роботи, ведення операційного обліку, а також ведення аналітичного обліку.

У поняття «інформаційні роботи» входить повноцінне консультування клієнтів з усіх аспектів підприємницької діяльності (виплати податків, оплати через банк, роботи з контрагентами і т.д.). Тобто, якщо у клієнта виникають якісь питання або нерозуміння, то він може звернутися за допомогою до професійних бухгалтерів.

Ведення операційного обліку, в основному, пов’язано з документами (управління рахунком, виписка первинних документів, реєстрація податкових і ін.). Якщо брати аналітичний облік, то тут надаються бухгалтерські послуги стосуються складання фінансової та податкової звітності, приміщення даних в базу 1С, податкове планування і т.д.).

Щоб стало зрозуміліше, можна окремо поговорити про деякі з вищеперераховані послуги. Робота з клієнт-банком полягає в тому, що найняті бухгалтера самостійно розбираються з системою, без вашої участі. Вони складають зарплатні відомості всіх працівників підприємства.

Дуже важливим етапом бухгалтерського обслуговування є реєстрація накладних платника податків. Наші бухгалтера стежать за тим, щоб все було правильно і якісно оформлено. У вас є можливість самостійно перевіряти і відслідковувати цей процес.

Для того, щоб ваша справа увінчалося успіхом, потрібно серйозно поставитися до вибору фахівців, до яких можна звернутися за допомогою. Коли вибір зроблений і настав приступати до роботи, то перше, що йде за планом – складання договору, де буде подано інформацію про те, що саме буде робити бухгалтер.

Облік надання звітності має на увазі той факт, що найманий бухгалтер швидко і в строк подає всі звіти в податкову (в електронному, або паперовому вигляді).

Щомісяця необхідно надавати бухгалтеру повний пакет документів за минулий період часу для обробки (рахунки за використані зв’язку, накладні, різні чеки і все інше, що має якесь відношення до діяльності компанії-клієнта). Якщо цього не робити, то бухгалтер не зможе в повній мірі виконувати свої обов’язки.

Переваги бухгалтерських послуг:

 – професійна підтримка;

– не потрібно створювати окремий штаб бухгалтерів;

– чимала економія;

– ніяких відпусток і хвороб.

Коли з’являється необхідність звернутися за допомогою до фахівців, кваліфікуються на банківських послугах, відразу виникає питання – як не помилитися і вибрати дійсно варту, професійну організацію адже ефективність діяльності фірми залежить від того, які фахівці будуть займатися її справами. Якщо ви теж входите в цю групу підприємців, то вам просто необхідно звернути увагу на нашу команду професіоналів.

Наша команда буде рада надати вам бухгалтерські послуги від справжніх професіоналів. Яке б завдання перед нами не стояло, ми обов’язково з ним впораємося. Вартість нашої роботи досить доступна і адекватна. Бухгалтерське обслуговування – це послуги від професіоналів, які мають величезний досвід роботи. Вас постійно будуть консультувати з усіх важливих аспектів, і відповідати на всі виниклі питання. Наші працівники завжди виконують свою роботу на високому рівні, адже для цього ми завжди використовуємо сучасні технології, програми та обладнання. Всі ваші дані і інформація, яку ви нам надаєте, будуть зберігатися в суворій конфіденційності. При необхідності, вам буде надано повне зібрання правової документації, яка забезпечить правильну і ефективну роботу підприємства. З нашою допомогою ви зможете знизити свої витрати, підвищити рівень прибутку, мінімізувати будь-які ризики і, отже, налагодити свій бізнес. Всі працівники, які працюють у нас мають чудові знання укріплені досвідом і багаторічним практичним досвідом. Всі вони проходять жорсткий відбір, тому ви можете бути повністю впевнені в їх здібностях і знаннях. Вони завжди проходять підвищення кваліфікації, консультуються з аудиторами і стежать за всіма змінами та нововведеннями в Кодексі. Виконуючи всі дії, ми завжди діємо відповідно до законодавства і ніколи не порушуємо його. Щоб не допустити будь-яких фатальних помилок, ми уважно і точно прораховуємо кожен свій крок, кожну свою дію. Головне наше правило – ставитися до роботи сумлінно і виконувати її якомога якісніше і краще. Ми завжди допоможемо вам вийти з важкої ситуації і як можна вигідніше вирішити будь-які проблеми. Ціни на наші послуги дуже доступні, тому якщо ви хочете заощадити свій бюджет, то вам неодмінно слід звернутися за допомогою саме до нас. В основному, ціна на бухгалтерський супровід залежить від кількості виконаної роботи, її складності, швидкості виконання і використовуваних технологій. На нашому сайті ви зможете знайти всю необхідну і цікаву інформацію і наших контактах і штабі співробітників. Зв’язавшись з нами по телефону, ви теж зможете дізнатися всі ваші деталі. Ми працюємо на ваше благо!

Чому варто звертатися за бухгалтерськими послугами саме до нас:

 – якісне виконання роботи;

– гарантований результат;

– адекватна вартість.

Бухгалтерські послуги від Факторія Груп. Забудьте про всі проблеми і отримуйте тільки задоволення від своєї роботи! Ми неодмінно зможемо допомогти кожному з вас! Скориставшись нашими бухгалтерськими послугами, ви отримуєте ідеальне співвідношення якісно виконаної роботи і її доступною вартості. Це дуже зручно і вигідно! Ми гарантуємо, що результат вас дуже порадує і принесе величезну користь. Разом з нами ви зможете з упевненістю дивитися у своє світле і успішне майбутнє.

 

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

[ratings]

Замовити розрахунок вартість бухгалтерських послуг

Догори