Бухгалтерський облік в салоні краси. Бухгалтер для перукарні. 


Салони краси ростуть, як гриби, і майже кожна жінка може сказати, що необхідно для відкриття такого салону. Це стосується інструментарію, косметичних матеріалів, майстрів для роботи з клієнтами та ін. Але навряд чи хто назве бухгалтера, як необхідну одиницю для повноцінної роботи салону краси. А якщо про нього і згадає керівництво, то тільки тоді, коли прийде час нараховувати заробітну плату, здавати документив податкову і т.п. 

Бухгалтерський облік в салоні краси. Бухгалтер для перукарні. 
Але роль бухгалтерського обліку в салоні краси аж ніяк не зводиться тільки до видачі готівки і парі поїздок до податкових органів. Гарний тямущий бухгалтер, який працює в салоні краси, може принести багато користі, крім видачі зарплати. 

Бухгалтерія може стосуватися і проведених рекламних акцій в тому плані, що механізм акції часто має на увазі видачу певних подарунків клієнтам, зазвичай з числа косметичних засобів. Саме це повинен відображати бухоблік, вчасно списуючи подарункові продукти. 

Важливий момент для роботи салону краси вірний вибір моделі оподаткування. Перукарні та косметичні послуги відносяться до побутових, і фірмі, їх надає, можна використовувати для оподаткування єдиний податок. 

Особливості діяльності салонів краси полягають в наданні трьох основних видів послуг: перукарні, косметичні та медичні. 

  У діяльності салонів краси ряд особливостей. Так, що купуються оптом матеріали для своєї професійної діяльності витрачаються не відразу, а поступово. Крім того в салонах краси проводиться реалізація в роздріб парфумерії та косметики. Розрахунок з клієнтами проводиться в основному готівкою або банківськими картами. У салонах краси також діє ряд пільг для певних груп населення. 
  Необхідно відзначити, що салони краси для підтримки своєї привабливості змушені виробляти певні витрати на оформлення інтер’єру своїх приміщень. 
Бухгалтерия Кожен з перелічених видів діяльності має свої особливості при відображенні в бухгалтерському обліку і ці особливості ведення бухгалтерського обліку і звітності в салонах краси вимагають високопрофесійного підходу і залучення висококваліфікованих фахівців. 


    Обов’язкова наявність касового апарату при розрахунку готівкою ( Здійснювати готівкові розрахунки, без використання РРО в роботі з готівковими коштами можливо, якщо оборот вашого салону краси не перевищує 1 млн. грн.) проводиться в бухгалтерському обліку як надходження виручки від фізичних осіб в касу з відповідними проводками. 
  При розрахунку банківськими картами з рахунку платника за допомогою “карти-ключа” грошові кошти списуються в необхідній кількості на рахунок організації-одержувача і готівкові гроші тут не присутні. У податковому обліку кошти, отримані за банківськими картками за надані клієнтам послуги, аналогічно готівкової виручки включаються до складу доходів від реалізації. 
  Особливістю списання косметичних та інших матеріалів в салонах краси на собівартість відсутність норм витрати цих матеріалів. Зазвичай витрата матеріалів оформляється актом внутрішньої комісії, після чого робляться відповідні проводки. 
  У салонах краси використовуються як звичайні, так і спеціальні режими оподаткування, кожен з яких має свої особливості, переваги і недоліки. 
  Перераховані вище та інші особливості ведення бухгалтерського обліку в салонах краси та складання бухгалтерської та податкової звітності вимагають високопрофесійного підходу і залучення висококваліфікованих фахівців, тобто послуг ведення бухгалтерської звітності, які пропонує наша компанія.

 

Довірте роботу професійним бухгалтерам та юристам. Це вигідніше, швидше і дешевше у всіх відносинах. Укладіть прямо зараз договір на бухгалтерське обслуговування Вашої організації в Києві! Повірте, ми знаємо, що якісне бухгалтерський супровід і правильне ведення бухгалтерського обліку вже ЗАРАЗ набагато дешевше відкладання вирішення на потім! Зателефонуйте нам: наш телефон 093 200 20 11 . Ми домовимося один з одним!

Дізнатися вартість ведення бухгалтерії – 0932002011

 Замовляйте якісні бухгалтерські послуги від професіоналів.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Scroll to top