Бухгалтерський супровід фірм та підприємців Київ

Бухгалтерський супровід фірм в компанії Факторія Групп не обмежується окремими пакетами послуг з ведення бухгалтерського і податкового обліку, додатковими блоками бухгалтерського обслуговування або окремими (часто затребуваними) видами послуг, «відновлення бухобліку» і «постановка бухобліку».

Бухгалтерський супровід для початківця бізнесу
Відомо, що створення свого бізнесу – складне завдання, навіть якщо вже є аналогічний досвід (не кажучи про ситуацію, коли це відбувається вперше). Даним пакетом послуг можуть скористатися не тільки приступають до справи ФОП, але і ТОВ, інші фірми і організації.

БухгалтерияСтатистика свідчить, що в основі 90% загублених бізнесів – помилки, пропущені на шляху створення. Причому вони – одні й ті ж, вони незмінно повторюються у різних людей.

Ми пропонуємо використовувати напрацьований нами досвід, зберегти ваші сили і час, заощадити ваші кошти. Для цих цілей серед наших пропозицій присутній пакет “Smart.Start” (Він відрізняється набором послуг від «Постановки бухгалтерського обліку»).

Ми гарантуємо, що з нами ви не допустите промахів на перших кроках вашої компанії. (А при нашому подальшу співпрацю – і в майбутньому).

Бухгалтерський супровід для зростаючого бізнесу
Всім відомо, що не всяке справа, навіть вже давно працює, однозначно ефективно і гранично прибутково. Часто існує безліч огріх у веденні діловодства, в працюючих бізнес-процесах компанії, в існуючій в фірмі системі оподаткування.

Не завжди «замилений» очей менеджерів фірми здатний вчасно помітити такі ситуації або знайти оптимальні варіанти виправлення. Ми готові прийти на допомогу. Посудіть самі, в перелік послуг бухгалтерського супроводу входять:

Експрес-аналіз бухгалтерського та податкового обліку
Побудова оптимальних моделей бізнес-процесів
Оптимізацію податкового навантаження
Створення персональної облікової політики бухгалтерського обліку
Розробку персональної облікової політики податкового обліку
Можете бути впевнені, що після нашої роботи результат у вигляді додаткового прибутку вашої компанії не змусить себе чекати. А вкладені в пакет “Ad.Wise” кошти окупляться сторицею.

Бухгалтерський супровід для проблемного бізнесу
Якщо ваша компанія зіткнулася з необхідністю через недбальство бухгалтера або служби виконувати відновлення бухгалтерського обліку, то у компанії явно не все в порядку, і необхідне проведення аналізу також в інших системах обліку. Як правило, не буває, що в бухобліку «катастрофа», а в податковому обліку «все окей».

Будь-фінансовий спеціаліст порадить вам в такій ситуації скористатися комплексним аналізом і подальшим внесенням змін до бухгалтерський і податковий обліки (замість окремої послуги «Відновлення бухгалтерського обліку»). Тому вивчіть перелік пропонованих послуг в рамках пакету “Plan.В” і неодмінно їм скористайтеся. Покращення гарантуємо.

Кадровий супровід ТОВ, ІП
Якщо у вашій компанії відсутній кадрова служба, або має бути оптимізація чисельності, то самий резон скористатися нашою комплексної послугою кадрового супроводу.

Вона включає ведення всіх кадрових питань, нормативної документації, персоніфікованого обліку, заповнення первинних документів (трудових книжок, трудових договорів, наказів) та їх зберігання, розрахунок заробітної плати, кадровий консалтинг по поточних і перспективних питань. Чому бухгалтерський супровід рекомендовано з Факторія Груп

Тому що, крім оптимального, налагодженого, недорогого бухгалтерського, податкового та управлінського обліку (відповідно до обраного вами тарифного плану бухгалтерського обслуговування) ви отримуєте:

мінімізацію ваших витрат на всі види обліку на підставі обґрунтованої тарифного плану. Ви не будете оплачувати більше, ніж потрібно відповідно до вашого документообігом і що зафіксовано в обраному вами пакеті послуг з бухгалтерського супроводу. Вам не буде потрібно тримати свій штат бухгалтерії, програмне забезпечення та сервери для фінансового обліку;

можливість використання досвіду та знань великого колективу професіоналів в окремих сферах організації, обліку, управління для потреб вашого бізнесу і подальшого розвитку. За допомогою ваших прямих консультацій або консультацій вашого аккаунт-менеджера з виникаючих питань (що входить в пакети послуг).

 

Бухгалтерський супровід фірм ціни

Ведення ТОВ на загальній системі без ПДВ
від 4500 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на загальній системі +ПДВ
від 5500 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на єдиному податку без ПДВ
від 2500 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на єдиному податку +ПДВ
від 3500 грн/міс
 
 
ТОВ разова подача звітності
від 500 грн
ТОВ разова подача звітності від 500 грн за звіт
 

Дізнатися вартість ведення бухгалтерії – 0932002011

 Замовляйте якісні бухгалтерські послуги від професіоналів.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Scroll to top