БУХГАЛТЕРСЬКИЙ СУПРОВІД для ТОВ Київ

Компанія Факторія Груп пропонує комплексне бухгалтерське супровід в Києві. Ставши нашим партнером, Ви отримаєте надійний захист свого підприємства від податкових і фінансових ризиків.

Що таке бухгалтерський супровід? Бухгалтерське обслуговування і супровід – це повне або часткове делегування справ з ведення податкового та бухгалтерського обліку, складання звітності. У нашій фірмі працюють кваліфіковані професіонали, які готові взяти на себе всі обов’язки і турботи за рішенням такого роду завдань для Вашого підприємства. Роботу кожного співробітника контролює особисто директор, який має багаторічний досвід роботи в даній сфері.

БухгалтерияПослуги бухгалтерського супроводу У вартість бухгалтерського супроводу, якщо мова йде про комплексне рішення, входять:

  • · Ведення бухгалтерського і податкового обліку;
  • · Податкова оптимізація;
  • · Оформлення всіх первинних звітних документів;
  • · Подача необхідних відомостей до контролюючих органів.

Якщо Вам потрібно лише бухгалтерське обслуговування за первинними документами, ми також готові надати дану бухгалтерську послугу. Оперативно опрацюємо передані Вами дані, сформуємо звіт для контролюючого органу. Також вирішуємо нестандартні завдання: готові обговорити співпрацю в будь-якому необхідному Вам обсязі.

Які проблеми вирішують послуги бухгалтерського супроводу? Бухгалтерський супровід – це комплекс маніпуляцій, метою якого є повне відображення фінансово-господарської діяльності Вашої організації в податковому та бухгалтерському обліку. Також фахівці, провідні обслуговування, займаються складанням звітності за всіма необхідними напрямками. Бухгалтерський супровід може надаватися як разово, так і на постійній основі.

Звернувшись в Факторія Групп, Ви можете бути впевнені в тому, що всі документи податкової та бухгалтерської звітності будуть здані вчасно в усі контролюючі інстанції: податкову інспекцію, фонди, органи збору статистики та інші установи.

Таким чином, Ви делегіруете нам всі турботи по бухгалтерському супроводу фірми і можете не витрачати час і кошти на наймання головного бухгалтера. Ціна бухгалтерського супроводу від нашої компанії буде помітно нижче, ніж оклад і соцпакет для штатного співробітника.

Переваги роботи з нами

Важливість і відповідальність правильного і законного ведення бухгалтерського обліку важко переоцінити. Помилки та порушення безлічі, що регулюють законодавчих та підзаконних актів можуть обійтися підприємству величезними фінансовими санкціями, а керівництво може потрапити і під кримінальну відповідальність. Від такої долі надійно може застрахувати правильно складений договір з фірмою, для якої бухгалтерський облік є основним видом діяльності. Якщо правильно розписати в договорі на обслуговування відповідальність, то гроші, сплачені за бухгалтерські послуги, будуть сторицею оплачені вигодами від професійного бухгалтерського супроводу.

Компанія Факторія Груп має необхідний рівень професійної майстерності виконавців, завжди актуальну законодавчу базу і напрацьовані зв’язки з фіскальними органами.

Довірте роботу професійним бухгалтерам та юристам. Це вигідніше, швидше і дешевше у всіх відносинах. Укладіть прямо зараз договір на бухгалтерське обслуговування Вашої організації в Києві! Повірте, ми знаємо, що якісне бухгалтерський супровід і правильне ведення бухгалтерського обліку вже ЗАРАЗ набагато дешевше відкладання вирішення на потім! Зателефонуйте нам: наш телефон 093 200 20 11 . Ми домовимося один з одним!

Дізнатися вартість ведення бухгалтерії – 0932002011

 Замовляйте якісні бухгалтерські послуги від професіоналів.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Догори