Оптимізація оподаткування ТОВ. Схеми податкової оптимізації

 

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПОДАТКОВИХ СПЕЦІАЛІСТІВ Податкова оптимізація це комплексна міра, спрямована на зміну базових напрямків і принципів бухобліку вашої компанії, які визначають всю податкову політику організації. Оптимізація оподаткування ставить перед собою мету зменшення фінансових витрат і бюджетних відрахувань. За результатами комплексу таких заходів з’являється можливість збільшити прибуток компанії. Щоб ваш бізнес не викликав претензій з боку ПОДАТКОВОЇ або правоохоронних органів, оптимізація оподаткування повинна проводитися в рамках чинного законодавства. Адже економія коштів компанії від некоректної мінімізації відрахувань може виявитися незначною у порівнянні з накладеними штрафами. У штаті нашої компанії працюють грамотні фахівці з оподаткування і законним способам його оптимізації. Вони розроблять комплекс заходів, враховуючи всі особливості вашого бізнесу.

В даний час бюджет відчуває тотальний дефіцит. Значно ускладнилося відстоювання інтересів платників податків в судах. Перераховані вище ініціативи, а також інші зміни в податковому законодавстві радикально змінюють практику використання деяких поширених і звичних способів оптимізації обов’язкових виплат в бюджет. У зв’язку з цим стає практично неможливим самостійне побудова компанією грамотної податкової політики на основі лише своїх кадрових можливостей або інформації про оптимізацію оподаткування, взятої з відкритих джерел в мережі Інтернет. Щоб знайти і впровадити надійну стратегію, необхідно не тільки мати базові знання, відстежувати постійно відбуваються зміни і вчасно реагувати на них, а й правильно підготувати необхідні документи, які і будуть правовою основою застосування схем. Рекомендується доручити питання податкової оптимізації професіоналам. Вони допоможуть знайти нові способи зниження податкового навантаження, враховуючи індивідуальні особливості бізнесу. Фахівці грамотно оформлять документацію, розроблять покроковий алгоритм дій в умовах, що змінюються реаліях. Запропоновані ними стратегії дозволять мінімізувати можливі претензії при податкових перевірках.

СХЕМИ ПОДАТКОВОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ Оптимізація оподаткування включає в себе методи, в основу яких покладені певні схеми. Кожна з останніх створюється з урахуванням індивідуальних особливостей конкретної організації. Це дозволяє досягти намічених цілей. Перед впровадженням будь-якої схеми необхідно перевірити її на відповідність критеріям розумності, законності, ефективності, автономності. Оптимізація оподаткування може бути двох типів. уникнення податків Ця схема базується на використанні прогалин, недоробок і колізій чинного законодавства. Підприємець повністю розкриває свої облікові і звітні дані фіскальним службам. Надалі даний метод дозволяє цілком успішно відкидати претензії податкових органів в арбітражному суді. Але слід враховувати, що відхід від відрахувань до бюджету передбачає і додаткові ризики, пов’язані зі складнощами судових розглядів. податкове планування Зазначений метод зниження суми відрахувань до бюджету полягає у виконанні аналізу законодавства і використанні практичних можливостей, які надаються їм. При плануванні доцільно проводити порівняння податкового навантаження вашої організації з середньостатистичною величиною даного показника по всій країні.

БухгалтерияЯК ЗАКОННО ЗДІЙСНИТИ ОПТИМІЗАЦІЮ ОПОДАТКУВАННЯ Правильно проведена оптимізація оподаткування передбачає комплексний підхід. Не варто акцентуватися тільки на окремих податках або ставках, оскільки зазвичай зниження розміру одних відрахувань автоматично тягне за собою збільшення інших. Вибираючи фахівця, який займеться мінімізацією відрахувань до бюджету, рекомендується віддавати перевагу кваліфікованим досвідченим професіоналам. Вони зможуть здійснити комплексний юридичний супровід і забезпечити легітимність всіх господарських операцій вашого підприємства. Заходи щодо зниження податкових виплат бажано виконувати до проведення угод, а не перед граничним терміном здачі звітності. Дотримуючись рекомендацій, даних вище, ви зможете абсолютно законно зменшити відрахування до бюджету і знизити навантаження на своє підприємство.

СПОСОБИ ОПТИМІЗАЦІЇ ОПОДАТКУВАННЯ

Застосування пільг і преференцій, встановлених законодавчо.   Цей метод підходить для ряду груп платників податків і суб’єктів народного господарства, для яких  діють особливі режими оподаткування податками.

Відстрочка платежів.   Дана методика базується на тому, що термін виплати більшості відрахувань пов’язаний з датою заснування об’єкта, що підлягає оподаткуванню і звітним календарним періодом (рік, квартал, місяць).

Заміна відносин.   Зазначений спосіб заснований на тому, що при юридичному оформленні господарських операцій з контрагентами організація вибирає цивільно-правову норму, враховуючи наслідки її задіяння. Іншими словами, фінансові правовідносини за високими ставками замінюються на більш вигідні (однорідні, але з пільговими тарифами). В економічному контексті господарська операція при цьому залишається такою ж.

Делегування податкової відповідальності сателітної компанії.   Даний спосіб полягає в передачі материнською компанією своєї податкової відповідальності дочірній фірмі, спеціально створеної для цих цілей. Це дозволяє зменшити фіскальний тиск на основне підприємство. Зазвичай даний спосіб використовується при плануванні податків на прибуток, але можливо його застосування і в інших випадках.

Пряме скорочення об’єкта, що підлягає оподаткуванню.

Методика полягає в позбавленні від деяких оподатковуваних фінансових операцій або в зниженні вартості майна без негативного впливу на діяльність організації.  

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ПОДАТКОВОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ

 

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Замовляйте якісні бухгалтерські послуги від професіоналів.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Догори