Select Page

Послуги бухгалтера для ТОВ Київ, ціна договірна.

Послуги бухгалтера – це комплекс послуг в області бухгалтерського, кадрового та податкового обліку юридичних осіб.

Бухгалтерський облік – це дуже відповідальний і багатозадачність процес, який вимагає великої кількості знань про законодавство України. Людина, яка займається такою важливою справою, повинен мати великий досвід роботи в даній сфері.

Послуги бухгалтераНайбільш прийнятним варіантом на сьогоднішній день, є використання аутсорсингу для бізнесу. Тобто ви передаєте всі завдання, пов’язані з даною тематикою, спеціальної компанії, яка надає такі послуги. Всі послуги з ведення податкового та бухгалтерського обліку будуть вести наші висококласні фахівці, які володіють не тільки знаннями про правильність дій, але і величезним досвідом роботи в даній сфері діяльності.

Якщо ви думаєте, що ведення такої звітності коштуватиме вам дуже дорого, то це далеко не так. Організацію всієї господарської і фінансової частини компанії наші фахівці візьмуть на себе за доступну і прийнятну для кожного керівника вартість. Варто відзначити, що при виборі організації, варто звертатися тільки до перевіреної на якість компанії. Одна з них – це наша, про це говорить довгий час нашої роботи і відгуки задоволених клієнтів.

Вартість на послуги нашої компанії для України цілком розумна і економічна. Вибираючи нашу компанію, ви зможете отримати такий спектр послуг, як:

  • Аудит
  • Складання первинної документації
  • Розрахунок і нарахування заробітної плати працівникам підприємства, а також проведення інших виплат
  • Ведення обліку по податках
  • Аналітичний облік зобов’язань і активів
  • Розрахунок і нарахування всіх необхідних податків і зборів
  • Передача необхідних звітів і документів до відповідних структур
  • Розробка облікової політики компанії.


Послуги бухгалтера оцінюються в залежності від переліку робіт, який ви можете вибирати і коригувати під свої потреби. Залежно від того, які господарські роботи ви додасте в список бажаних, буде формуватися кінцева вартість послуг.

Первинна документація-це основа будь-якого документообігу в компанії, адже в них підтверджуються і фіксуються всі операції компанії, здійснені за певний період часу. У них же входять і розпорядження власника на проведення.

Крім цього, кваліфікований фахівець нашої компанії виконає формування індивідуальних календарів по платежах, в яких будуть зафіксовані заробітні плати і податки. Також в них будуть враховані електронна база фірми, архів звітів згідно з регламентом і первинна документація.

На надання бухгалтерських послуг приємно порадує вартість, в тому числі і на представлення інтересів компанії в найважливіший період-коли проходять перевірки податковими органами. Наш фахівець зможе також підказати вам вчасно про будь-які зміни в законах України, які безпосередньо відносяться бізнес-сфери компанії.

В якості додаткової послуги бухгалтера ви можете замовити і незалежну перевірку всієї системи податкового обліку вашої компанії. Такий аудит несе в собі перевірку на те, наскільки правильно сформована база оподаткування по будь-яким існуючих податків. Також в неї входить обчислення зборів за необхідний період часу, порівняння системи бухгалтерського з податковим обліків, вимір необхідних податків перед бюджетом держави, а також багато іншого.

Вартість, яку ви повинні заплатити за послуги бухгалтера, обчислюється обсягом робіт, які повинні будуть провести співробітники нашої компанії на заключному етапі, тобто при укладанні договорів, надання клієнтом всієї необхідної документації, отриманням від клієнта первинних документів, їх обробки, при виготовленні звітів, здачі звітів до відповідних органів і ін.

Варто нагадати вам, що не варто економити на такій важливій сфері, як бухгалтерія. Від неї залежить просування компанії і її існування. Тим більше, що вартість послуг нашої компанії, більш, ніж доступна.

Переваги, які ви отримуєте при використанні сторонньої фірми, на обличчя. Вам не доведеться обладнати ще одне робоче місце, виплачувати заробітну плату співробітнику, який буде виконувати обов’язки головного бухгалтера. Всі необхідні дані ви можете передати нашим співробітникам за допомогою електронної пошти, кур’єра, факсу або поштою.

Про те, скільки вам коштуватимуть послуги нашої компанії, ви можете дізнатися від наших операторів, зателефонувавши за номером телефону, який вказаний на сайті. Найчастіше, вартість можна дізнатися в процесі переговорів з нашими співробітниками, а також при попередньому ознайомленні з вашою компанією і документацією.

Робота з документацією компанії передбачає розробку методики бухгалтерського обліку, складання системи структур управління і контролю всередині компанії, вдосконалення алгоритмів показників, що допоможе забезпечити недопущення санкцій з фінансів, які пов’язані з тим, що відсутній облік об’єктів оподаткування.

Перед тим, як послуги бухгалтера будуть надані, ви зможете внести невеликий аванс, а ось остаточну суму зможете оплатити вже після того, як буде підписаний акт по виконаним послуг. Замовляйте якісні бухгалтерські послуги від професіоналів.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (4 оценок, среднее: 4.75 из 5)
Loading...