услуги бухгалтера

Послуги головного бухгалтера  Київ, ціна договірна.

Послуги головного бухгалтера – це комплекс послуг в області бухгалтерського, кадрового та податкового обліку юридичних осіб.

Бухгалтерський облік – це дуже відповідальний і багатозадачність процес, який вимагає великої кількості знань про законодавство України. Людина, яка займається такою важливою справою, повинен мати великий досвід роботи в даній сфері.

Послуги бухгалтераНайбільш прийнятним варіантом на сьогоднішній день, є використання аутсорсингу для бізнесу. Тобто ви передаєте всі завдання, пов’язані з даною тематикою, спеціальної компанії, яка надає такі послуги. Всі послуги з ведення податкового та бухгалтерського обліку будуть вести наші висококласні фахівці, які володіють не тільки знаннями про правильність дій, але і величезним досвідом роботи в даній сфері діяльності.

Якщо ви думаєте, що ведення такої звітності коштуватиме вам дуже дорого, то це далеко не так. Організацію всієї господарської і фінансової частини компанії наші фахівці візьмуть на себе за доступну і прийнятну для кожного керівника вартість. Варто відзначити, що при виборі організації, варто звертатися тільки до перевіреної на якість компанії. Одна з них – це наша, про це говорить довгий час нашої роботи і відгуки задоволених клієнтів.

Вартість на послуги нашої компанії для України цілком розумна і економічна. Вибираючи нашу компанію, ви зможете отримати такий спектр послуг, як:

  • Аудит
  • Складання первинної документації
  • Розрахунок і нарахування заробітної плати працівникам підприємства, а також проведення інших виплат
  • Ведення обліку по податках
  • Аналітичний облік зобов’язань і активів
  • Розрахунок і нарахування всіх необхідних податків і зборів
  • Передача необхідних звітів і документів до відповідних структур
  • Розробка облікової політики компанії.


Послуги головного  бухгалтера оцінюються в залежності від переліку робіт, який ви можете вибирати і коригувати під свої потреби. Залежно від того, які господарські роботи ви додасте в список бажаних, буде формуватися кінцева вартість послуг.

Первинна документація-це основа будь-якого документообігу в компанії, адже в них підтверджуються і фіксуються всі операції компанії, здійснені за певний період часу. У них же входять і розпорядження власника на проведення.

Крім цього, кваліфікований фахівець нашої компанії виконає формування індивідуальних календарів по платежах, в яких будуть зафіксовані заробітні плати і податки. Також в них будуть враховані електронна база фірми, архів звітів згідно з регламентом і первинна документація.

На надання бухгалтерських послуг приємно порадує вартість, в тому числі і на представлення інтересів компанії в найважливіший період-коли проходять перевірки податковими органами. Наш фахівець зможе також підказати вам вчасно про будь-які зміни в законах України, які безпосередньо відносяться бізнес-сфери компанії.

В якості додаткової послуги бухгалтера ви можете замовити і незалежну перевірку всієї системи податкового обліку вашої компанії. Такий аудит несе в собі перевірку на те, наскільки правильно сформована база оподаткування по будь-яким існуючих податків. Також в неї входить обчислення зборів за необхідний період часу, порівняння системи бухгалтерського з податковим обліків, вимір необхідних податків перед бюджетом держави, а також багато іншого.

Вартість, яку ви повинні заплатити за послуги головного бухгалтера, обчислюється обсягом робіт, які повинні будуть провести співробітники нашої компанії на заключному етапі, тобто при укладанні договорів, надання клієнтом всієї необхідної документації, отриманням від клієнта первинних документів, їх обробки, при виготовленні звітів, здачі звітів до відповідних органів і ін.

Вартість послуг головного бухгалтера

Ведення ТОВ на загальній системі без ПДВ
від 4500 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на загальній системі +ПДВ
від 5500 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на єдиному податку без ПДВ
від 3200 грн/міс
 
 
Ведення ТОВ на єдиному податку +ПДВ
від 4500 грн/міс
 
 
ТОВ разова подача звітності
від 500 грн
ТОВ разова подача звітності від 500 грн за звіт
 

Бухпослуг для ФОП на ЄП без співробітників
від 500 грн / міс
ФОП 1 група – від 500 грн / міс
ФОП 2 група – від 700 грн / міс
ФОП 2 група з РРО / прро – від 1500 грн / міс
ФОП 3 група, без ПДВ – від 800 грн / міс
ФОП на єдиному податку 3 група, без ПДВ з РРО / прро – від 1300 грн / міс
ФОП на єдиному податку 3 група, з ПДВ (до 5 ПН) – від 2500 грн / міс
Бухпослуг для ФОП на ЄП 1-3 співробітників
від 2000 грн / міс
ФОП 2 група – від 2000 грн / міс
ФОП 2 група – з РРО / прро – вiд 2800 грн / міс
ФОП на єдиному податку (2 група) з РРО / прро і Акцизним податком (алкоголь / тютюн) – від 3400 грн / міс
ФОП на єдиному податку 3 група, без ПДВ – від 2100 грн / міс
ФОП на єдиному податку 3 група, з ПДВ (до 5 ПН) – від 2900 грн / міс
ФОП на єдиному податку 3 група, з ПДВ (до 5 ПН) з РРО / прро – від 3300 грн / міс
Бухпослуг для ФОП на загальній системі
від 900 грн/міс
ФОП загальна система без співробітників – від 900 грн / міс
ФОП загальна система з РРО / прро без співробітників – від 1400 грн / міс
ФОП загальна система без ПДВ з РРО / прро і Акцизним податком (алкоголь / тютюн) без співробітників-від 2300 грн / міс
ФОП загальна система з ПДВ з РРО / прро і Акцизним податком (алкоголь / тютюн) без співробітників – від 3900 грн / міс
 
 

Варто нагадати вам, що не варто економити на такій важливій сфері, як бухгалтерія. Від неї залежить просування компанії і її існування. Тим більше, що вартість послуг нашої компанії, більш, ніж доступна.

Переваги, які ви отримуєте при використанні сторонньої фірми, на обличчя. Вам не доведеться обладнати ще одне робоче місце, виплачувати заробітну плату співробітнику, який буде виконувати обов’язки головного бухгалтера. Всі необхідні дані ви можете передати нашим співробітникам за допомогою електронної пошти, кур’єра, факсу або поштою.

Про те, скільки вам коштуватимуть послуги нашої компанії, ви можете дізнатися від наших операторів, зателефонувавши за номером телефону, який вказаний на сайті. Найчастіше, вартість можна дізнатися в процесі переговорів з нашими співробітниками, а також при попередньому ознайомленні з вашою компанією і документацією.

Робота з документацією компанії передбачає розробку методики бухгалтерського обліку, складання системи структур управління і контролю всередині компанії, вдосконалення алгоритмів показників, що допоможе забезпечити недопущення санкцій з фінансів, які пов’язані з тим, що відсутній облік об’єктів оподаткування.

Дізнатися вартість ведення бухгалтерії – 0932002011

 Замовляйте якісні бухгалтерські послуги від професіоналів.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Догори