+38093 200 20 11 +38098 877 80 71
Офис: г. Киев. ул. А. Довженка, 12А, офис 312 info@faktoria-group.com.ua

Послуги з ведення бухгалтерії

Послуги з ведення бухгалтерії


Ми хочемо запропонувати вам наш багатий досвід і повний професіоналізм в обслуговуванні ділових і індивідуальних клієнтів.
Наша Бухгалтерія працює на ринку вже багато років. У нас є досвід роботи на посаді головних бухгалтерів в комерційних юридичних компаніях, а також в загальнонаціональних неурядових організаціях. Ми успішно пройшли численні перевірки та перевірки в наших підрозділах.

Метою нашої компанії є професійне надання бухгалтерських послуг для вітчизняних та іноземних бізнес-структур, а також постійна підтримка в фінансовому управлінні підприємствами.

Ми ведемо бухгалтерський облік, нарахування заробітної плати та трудові ресурси з використанням найсучасніших комп’ютерних програм. Дотримуючись безпеку даних, ми готуємо поточний архівування даних. Комп’ютерне обладнання обслуговується спеціалізованою компанією. Програмне забезпечення купується на законних підставах, у нас є відповідні ліцензії для окремих прикладних програм. Ефективна організація офісу забезпечує різноманітне і персоналізоване обслуговування в залежності від потреб клієнтів.

Ми також пропонуємо послуги з виставлення рахунків і професійних консультацій в області ліквідації та реєстрації компанії.

Вам цікаво, навіщо вибирати нашу компанію? Відповідь проста!

ТОМУ ЩО:

Протягом року ми гарантуємо незмінність плати за послуги
Ми представляємо ваші інтереси перед податковою інспекцією, ПФ та іншими державними фондами.
Прямий і постійний контакт з консультантами
Приємна і доброзичлива атмосфера.