Ведення бухгалтерського обліку на малих підприємствах самостійно 2019

Згідно чинному законодавству в українського бізнесу є можливість працювати на загальній системі ноподаткування і платити податок на прибуток або перейти на спрощену систему оподаткування і платити єдиний податок.


Податок на прибуток – ставка 18% від отриманого прибутку (доходи мінус витрати). Детальніше тут.
Єдиний податок ділитися на 4 групи:

единый налог таблица


Платники четвертої групи єдиного податку є суб’єкти підприємницької діяльності що раніше сплачували фіксований сільгоспподаток.


Для юридичних осіб це 3я група, 3% від обороту для платників ПДВ і 5% від доходу (обороту). На єдиному податку є обмеження за видами діяльності. Також важливо контролювати річний оборот підприємства тому, що при перевищенні граничнодопустимого рівня доходу будуть не дуже приємні наслідки і доведеться вже оплатити не 5%, а 15% від суми перевищення для ФОП, і юридичним особам 3 групи – 2ую ставку єдиного податку.

Доходом для єдинщиків є:

доходы единщика

Ведення бухгалтерії на малих підприємствах на єдиному податку самостійно. Основні податки і звіти для ТОВ на єдиному податку:


Єдиний податок – звітність поквартально 40 днів після закінчення квартала- граничний термін подачі. (Звіт – Податкова декларація платника єдиного податку для юрідічсекіх осіб)

ЄСВ – єдиний соціальний внесок – щомісячна звітність до 20 числа наступного місяця крайній термін подачі (Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів ( додаток 4 )

ПДФО і ВС (податок на доходи фізичних осіб і військовий збір) – – звітність поквартально 40 днів після закінчення квартала- граничний термін подачі. Звіт – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і сум утриманого з них податку (ф. №1ДФ)


Фінансова звітність – Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва 25 дн. після звітного року і подаеться в статистику і податкову.
Додатково органи статистики можуть запросити подавати статистичну звітність, в залежності від специфіки діяльності. При сплаті ПДВ – щомісячна звітність до 20 числа наступного місяця крайній термін подачі (звіт – Податкова декларація з податку на додану вартість), якщо подати Заяву про вибір квартального звітного (податкового) періоду – то можна подавати поквартально звіт по ПДВ.


Ведення бухгалтерії на малих підприємствах  на загальній системі оподаткування самостійно. О
сновні податки і звіти для ТОВ на загальній системі:

ЄСВ – єдиний соціальний внесок – щомісячна звітність до 20 числа наступного місяця крайній термін подачі (Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (додаток 4)


ПДФО і ВС (податок на доходи фізичних осіб і військовий збір) – – звітність поквартально 40 днів після закінчення квартала- граничний термін подачі. Звіт – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і сум утриманого з них податку (ф. №1ДФ)


При сплаті ПДВ – щомісячна звітність до 20 числа наступного місяця крайній термін подачі (звіт – Податкова декларація з податку на додану вартість), якщо подати Заяву про вибір квартального звітного (податкового) періоду – то можна подавати поквартально звіт по ПДВ.


Фінансова звітність – Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва 25 дн. після звітного року і подаеться в статистику і податкову.
Додатково органи статистики можуть запросити подавати статистичну звітність, в залежності від специфіки діяльності.


Податок на прибуток – граничний термін подачі 60 днів після закінчення року звіт – Податкова декларація з податку на прибуток підприємства.


Програми для обліку діяльності ТОВ самостоятельно

1С (зараз в обласних сервісах), альтернатива 1С – MASTER: Бухгалтерія, SAP Business One, АБ ОФІС, Айфін Звіт Бухгалтерія (не містить плану рахунків), Акцент, Microsoft Dynamics NAV.


Програми для подачі звітності ТОВ самостійно:

Айфін Звіт, Арт Звіт, Електронний кабінет платника податків, M.E.DOC. Соната, Приват24 для бізнесу, OPZ.


Отримати електронний підпис можна в будь-який податкової безкоштовно, на сайті ДФС можна ознайомитися зі списком необхідних документів.


Ведення бухгалтерії для ТОВ силами консалтингової компанії Факторія Груп з діяльністю від 1500 грн / міс. 
Звертайтеся зараз і економте час і нерви!

Замовте ведення бухгалтерії – 0932002011

 

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

 

Догори