Select Page

Ведення бухгалтерського обліку на спрощеній системі оподаткування самостійно 2019

Згідно чинному законодавству в українського бізнесу є можливість працювати на загальній системі ноподаткування і платити податок на прибуток або перейти на спрощену систему оподаткування і платити єдиний податок.


Податок на прибуток – ставка 18% від отриманого прибутку (доходи мінус витрати). Детальніше тут.
Єдиний податок ділитися на 4 групи:

единый налог таблица


Платники четвертої групи єдиного податку є суб’єкти підприємницької діяльності що раніше сплачували фіксований сільгоспподаток.


Для юридичних осіб це 3я група, 3% від обороту для платників ПДВ і 5% від доходу (обороту). На єдиному податку є обмеження за видами діяльності. Також важливо контролювати річний оборот підприємства тому, що при перевищенні граничнодопустимого рівня доходу будуть не дуже приємні наслідки і доведеться вже оплатити не 5%, а 15% від суми перевищення для ФОП, і юридичним особам 3 групи – 2ую ставку єдиного податку.

Доходом для єдинщиків є:

доходы единщика

Ведення бухгалтерського обліку на спрощеній системі оподаткування. Основні податки і звіти для ТОВ на єдиному податку:


Єдиний податок – звітність поквартально 40 днів після закінчення квартала- граничний термін подачі. (Звіт – Податкова декларація платника єдиного податку для юрідічсекіх осіб)

ЄСВ – єдиний соціальний внесок – щомісячна звітність до 20 числа наступного місяця крайній термін подачі (Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів ( додаток 4 )

ПДФО і ВС (податок на доходи фізичних осіб і військовий збір) – – звітність поквартально 40 днів після закінчення квартала- граничний термін подачі. Звіт – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і сум утриманого з них податку (ф. №1ДФ)


Фінансова звітність – Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва 25 дн. після звітного року і подаеться в статистику і податкову.
Додатково органи статистики можуть запросити подавати статистичну звітність, в залежності від специфіки діяльності. При сплаті ПДВ – щомісячна звітність до 20 числа наступного місяця крайній термін подачі (звіт – Податкова декларація з податку на додану вартість), якщо подати Заяву про вибір квартального звітного (податкового) періоду – то можна подавати поквартально звіт по ПДВ.


Ведення бухгалтерского обліку ТОВ на загальній системі оподаткування самостійно. О
сновні податки і звіти для ТОВ на загальній системі:

ЄСВ – єдиний соціальний внесок – щомісячна звітність до 20 числа наступного місяця крайній термін подачі (Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (додаток 4)


ПДФО і ВС (податок на доходи фізичних осіб і військовий збір) – – звітність поквартально 40 днів після закінчення квартала- граничний термін подачі. Звіт – Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків, і сум утриманого з них податку (ф. №1ДФ)


При сплаті ПДВ – щомісячна звітність до 20 числа наступного місяця крайній термін подачі (звіт – Податкова декларація з податку на додану вартість), якщо подати Заяву про вибір квартального звітного (податкового) періоду – то можна подавати поквартально звіт по ПДВ.


Фінансова звітність – Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва 25 дн. після звітного року і подаеться в статистику і податкову.
Додатково органи статистики можуть запросити подавати статистичну звітність, в залежності від специфіки діяльності.


Податок на прибуток – граничний термін подачі 60 днів після закінчення року звіт – Податкова декларація з податку на прибуток підприємства.


Програми для обліку діяльності ТОВ самостоятельно

1С (зараз в обласних сервісах), альтернатива 1С – MASTER: Бухгалтерія, SAP Business One, АБ ОФІС, Айфін Звіт Бухгалтерія (не містить плану рахунків), Акцент, Microsoft Dynamics NAV.


Програми для подачі звітності ТОВ самостійно:

Айфін Звіт, Арт Звіт, Електронний кабінет платника податків, M.E.DOC. Соната, Приват24 для бізнесу, OPZ.


Отримати електронний підпис можна в будь-який податкової безкоштовно, на сайті ДФС можна ознайомитися зі списком необхідних документів.


Ведення бухгалтерії для ТОВ силами консалтингової компанії Факторія Груп з діяльністю від 1500 грн / міс. 
Звертайтеся зараз і економте час і нерви!

Замовте ведення бухгалтерії – 0932002011

 

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко ліквідувати свою компанію без перевірок.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно підібрали хорошу фірму для покупки.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві і ліквідувати стару. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Результати, які я отримала при оформленні будівельної ліцензії були наступні:

1) допомогли зібрати повний пакет документів для ліцензії без наявності необхідного обладнання;

2) прийнятна вартість послуг;

3) уважне ставлення персоналу;

4) відповідали відразу на всі питання;

5) документи надіслали кур’єром.

Жанна
Строительная компания БК Богдан

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...