ВІДНОВЛЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ Київ


Бухгалтерський облік повинен бути таким же безперервним, як і підприємницька діяльність. Якщо в бухобліку є прогалини і слабкі (з точки зору законодавства) ланки, то через ці дірки не тільки фінанси підприємця можуть загубитися, а й кримінальна відповідальність може «підкрастися непомітно». Відновлення бухгалтерського обліку покликане усунути ці прогалини і вразливі місця. Природно, що зробити це можуть, і повинні, тільки висококваліфіковані бухгалтера. Їх можна наймати на аутсорсинг окремо або звернутися в консалтингову фірму, яка спеціалізується на такого виду послуги.

Вартість послуги з відновлення бухгалтерського обліку розраховується індивідуально для кожного клієнта.
Додатково ми розробили спеціальний пакет послуг PlanB, який допомагає захистити бізнес-фінанси компанії. Ознайомитися з даними пакетом послуг можна в розділі «Вартість бухгалтерських послуг».
Ради відповісти на всі запитання за телефонами!
Які ризики несе некоректне ведення бухобліку

БухгалтерияКрім того, що бухгалтерський облік призначений для цілей оперативного і об’єктивного прийняття управляючих впливів, він призначений для запобігання розкрадань всередині компанії і правильного і законного оподаткування. Навіть ненавмисні помилки в сплаті податків можуть призвести до таких плачевних наслідків:

Накладення контролюючими органами штрафів і пені;
Блокування, відповідно до законодавства, рахунків для руху фінансових коштів компанії;
Штрафи та пені можуть призвести до банкрутства компанії;
Керівники компанії, навіть без злого умислу, можуть потрапити під юридичну відповідальність.
Щоб уникнути або мінімізувати можливі неприємності проводиться відновлення бухобліку. Воно виконується на підставі наявних первинних документів або створюється нова бухгалтерська документація (якщо її не було).

 

Що таке відновлення бухгалтерії

Так що доводиться відновлювати бухгалтерський облік за минулий період, то, в першу чергу, необхідно проаналізувати наявну первинку на її відповідність нормативним документам, повноту наявності первинної документації, на об’єктивність цих документів.

На підставі відновленої первинної документації, складаються або перевіряються реєстри, виконання бухгалтерських проводок, нарахування та сплата податків. Перевіряються податкові декларації. У разі необхідності, подаються коригуючі декларації і захищаються в органах фіскального контролю.

Крім податкових декларацій, виконується повторна перевірка і коректування звітності перед іншими органами (статистика, фонди та ін.), Відтворюються синтетичні і аналітичні проводки.


Які конкретні роботи повинні бути виконані в ході відновлення бухобліку

Фахівці з бухгалтерського обліку добре знають, як ведеться і з чого складається бухгалтерський облік по підприємницької діяльності. З огляду на те, що відновлення бухгалтерського обліку часто виконується через помилки власних бухгалтерів або через їх відсутність, то керівникам компаній і підприємцям самим необхідно, хоча-б, орієнтуватися в обсязі робіт, який повинні виконати наймані бухгалтера або компанії, при відновленні бухгалтерського обліку. Для цього, перерахуємо основні етапи:

Експрес-аналіз наявної документації;
Відновлення первинної документації;
Відновлення реєстрів документів і заповнення бухгалтерських і податкових регістрів;
Повторна перевірка податкових платежів;
Робота закінчується податковою декларацією. В необхідних випадках подається уточнена декларація.
Обсяг робіт і їх вартість залежать від наявності первинного бухгалтерського обліку, тривалості часу, протягом якого доводиться відновлювати бухоблік фінансового ефекту від проведення відновлення.

 

Замовте відновлення бухгалтерського обліку – 0932002011

Догори