+38093 200 20 11 +38098 877 80 71
Офис: г. Киев. ул. А. Довженка, 12А, офис 312 info@faktoria-group.com.ua

Здача нульової звітності

Здача нульової звітності


Мова про здачу нульового балансу йде в тому випадку, коли ви недавно зареєстрували компанію, але вона ніякої діяльності не здійснює, або якщо компанія, на деякий час, припинила свою діяльність. Іншими словами, звітність стає нульовою, коли на підприємстві не йде нарахування заробітної плати, відсутня податковий комплект по всіх податках, немає надходжень і витрат по розрахункових рахунках, не спостерігається рух цінних паперів. Так само, нульова звітність, часто називається нульовим балансом або «нулевкой».

Законодавством України передбачена обов’язкова здача звітності для організацій і підприємств усіх форм власності незалежно від того, здійснюють вони в даний момент господарську діяльність чи ні.

За несвоєчасну здачу звітності як в податкову, так і в інші фонди передбачені штрафні санкції, як для ТОВ, ПП (ТОВ, ПП), так і для ФОП (ФОП)

Для складання «нульовий» звітності необхідно надати:

копії установчих документів Вашого підприємства,

копії всіх документів про постановку на облік в податковій інспекції, органах пенсійного та соціального страхування,

паспортні дані, ідентифікаційний код керівника і головного бухгалтера (при їх наявності), дані про відкриті розрахункових рахунках,

останні звіти.

Здача нульового балансу здійснюється в кілька етапів:

1. Визначення обсягу звітності, необхідного для вашого підприємства в залежності від виду діяльності згідно з реєстрацією, обраної системи оподаткування та ін.

2. Підбір необхідних форм звітності, т. К. Бланки звітів та декларацій змінюються дуже часто, і поданий за старою формою звіт, не буде прийнятий.

3. Заповнення і формування комплекту звітності.

4. Здача звітності з дотриманням термінів, встановлених законодавством.

Звертайтеся в нашу компанію, для здачі нульової звітності! Ми гарантуємо якісні бухгалтерські послуги.