Купити факторингову компанію

Готова факторингова компанія за декілька днів

Факторингова компанія – організація, яка має фінансову ліцензію і здійснює, в інтересах третіх осіб за їх рахунок або за їх, операції з придбання права вимоги на виконання зобов’язань за надані послуги / придбані товари, при цьому факторингова компанія бере на себе ризики щодо виконання вимог і прийом оплати, для збереження вартості активів і отримання прибутку.

Ідея купити факторингову компанію вкрай зручне вирішення питання, ніж її реєстрація, так як в значній мірі економить час. Відкриття факторингової компанії займає тривалий час, має свою специфіку, і проходить в кілька етапів, при цьому вимагає знання законодавчих актів качательние фінансових установ.

Державними органами створені певні вимоги до фінансових установ ще на первинному етапі реєстрації факторингової компанії, як юридичної особи. Процес отримання ліцензії Факторингової компанії в середньому більше місяця-двох.

Факторинг – це така фінансова послуга, що передбачає такі операції:

а) фінансування клієнтів, набуваючи у них права вимоги до 3-ої особі або під забезпечення зобов’язання повернення придбаного фінансування при передачі кредитором в заставу права вимоги, а також такого, яке виникає в майбутньому часі до покупця;

б) задоволення по уступленному праву вимоги від дебітора

в) отримання оплати за користування грошима від дебітора цього клієнта.

З якої причини факторингові компанії в Києві – вигідний бізнес.

Різниця в тому, що аналогічні фінансові організацій (вартість яких може досягати кілька мільйонів умовних одиниць), факторингові компанії крім кредитування підсилюють темпи зростання і продажу, використовуючи цілий ряд різних економічних інструментів. Також це актуально для початківців в бізнесі, які не мають ще необхідного досвіду і фінансової допомоги. Співпрацюючи з факторингом фірма в кілька разів перевищує всі витрати на обслуговування компанією, тому даний вид підприємницької діяльності можна сміливо назвати вікном в майбутнє бізнесу.

Фін діяльність на сьогодні це найбільш стійкий і результативний джерело дохід, тому нею вже цікавиться все більше і більше підприємців. Область факторингових услгі поки що знаходиться на етапу швидкого розвитку, що розкриває примітні перспективи, так як при наявності чіткої стратегії і навіть не зайве чималого досвіду в цій галузі ви можете досягти вражаючих результатів.

Не варто применшувати грунтовність вимог держави до першого етапу, на якому засновується компанія. Процес ліцензування складає пару місяців, але якщо в разі його реалізації будуть допущені помилки, вам доведеться їх усувати і починати все по-новому. Враховуйте, що навіть пара місяців, витрачених на оформлення компанії, є суттєвою втратою для бізнесу, тому ми радимо піти шляхом мінімального опору, зберігши при цьому як час і гроші.

Готові факторингові компанії, що виставляють на продаж оформлені вже в потрібних держустановах і вже були внесені в необхідні реєстри. Тому, слідом за тим як буде виконана продаж факторингової компанії, вам тільки залишиться почати працювати.

Ви зможете купити факторингову компанію у досить чималої кількості юридичних фірм, які займаються подібною сферою діяльності, але віддавати перевагу варто надійним партнерам. Лише юридична компанія з великим досвідом зможе дати вам чисте фінансове підприємство, яке буде відповідати законодавству. Готова факторингова компанія, яку запропонують фахівці компанії Факторія Груп, однозначно буде такою, тому можна з упевненістю довіритися нашим фахівцям. Продаж факторингових компаній і інших фінансових установ є однією з основних сфер нашої діяльності, в зв’язку з чим наші юристи – це неперевершені фахівці в цій галузі.


Для замовлення послуги Купити факторингову компанію звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@www.faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – ви гарантовано прийдете до успіху!

Scroll to top