РЕЄСТРАЦІЯ ФІНАНСОВИХ ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ

    Реєстрація фінансових компаній вельми актуальна для багатьох підприємців в Києві, які надають регулярні фінансові послуги (конвертація, кредитування, лізингові операції та ін.), Так як більшість з них потребують власну низькоподаткову або безподатковоу фінансову структуру. Зрозуміло, найпотужнішим фінансовим інструментом є власний офшорний банк. Однак, при цьому слід зазначити порівняно довгий процес отримання банківської ліцензії, а також порівняно високу вартість цього інструменту. Крім того, після 2001 року, коли в США був прийнятий закон Patriot Act 2001, що забороняє відкривати кореспондентські рахунки банкам, які не мають фізичної присутності в країні реєстрації, використання цього виду структур значно зменшилася.

    Реєстрація фінансових компаній в цих умовах, з урахуванням вищевикладених факторів, для підприємців, які потребують створення власної низькоподатковій фінансової структури, є оптимальним рішенням.

    Назва такої компанії зазвичай містить слова “FINANCE”, “INVESTMENTS”, “BANCORP”. Реєстрація фінансових компаній здійснюється таким чином, що установчі документи також свідчать про повну готовність компанії виконувати весь спектр банківських послуг.

    Реєстрація фінансових компаній приваблива тим, що, навіть не маючи банківської ліцензії, фінансова компанія може служити потужним і престижним інструментом для проведення фінансових операцій, або ж для реалізації великих контрактів. Наприклад, відкривши рахунки в декількох банках, фінансова компанія може обслуговувати рахунки своїх клієнтів, іноді не поступаючись в цьому ліцензованому банку.

    Реєстрація фінансових компаній, крім того, може бути приваблива тим, що фінансова компанія служить престижним і якісним інструментом, незамінним при укладанні великих оптових контрактів або придбанні акцій солідних підприємств. Адже не тільки назва, а й декларований статутний капітал, що досягає 5.000.000 USD і вище, помітно підвищує престиж фінансової компанії і її власника серед бізнес-партнерів і, ймовірно, може стати ключовим фактором для отримання вигідного контракту або залучення нових клієнтів.

    Реєстрація фінансових компаній закордоном вигідна також через такий фактор, як високопрестіжні юрисдикції (зокрема, США), порівняно короткий термін реєстрації фінансових компаній і мінімум наступних звітностей.

    Вартість послуг по реєстрації фінансових компаній в Києві Ви можете дізнатися в розділі Послуги з реєстрації Фінансових компаній.

Scroll to top