ПОСЛУГИ ІНОЗЕМЦЯМ

Згідно з чинним законодавством, іноземець є особою, що не має громадянства України, є громадянином або підданим іншої держави (держав).

Нерідко, іноземцям необхідна юридична допомога, в більшості випадків, вони не знають, в які державні органи їм потрібно звернутися. Щоб допомогти у вирішенні багатьох юридичних питань, наша компанія надає різні послуги для іноземців.

Звернувшись до нас за допомогою, наші фахівці не тільки нададуть Вам консультацію, але здійснять такі послуги іноземцям:

– постановка на облік у фіскальних органах України, отримання ідентифікаційного номера;

– підготовка документів для отримання всіх довідок для дозволу на працевлаштування;

– оформлення документів для отримання українського громадянства;

– консультація та юридичний супровід процедури розірвання шлюбу з іноземцями;

– представництво, супровід і захист інтересів в органах місцевого самоврядування, державних органах і в судах всіх рівнів;

– організація та документальне оформлення претензійної роботи;

– реєстрація інтелектуальної власності;

– юридична допомога в отриманні різного роду довідок;

– юридичний супровід бізнесу;

– збільшення терміну перебування на території країни;

– допомога в тимчасовій реєстрації;

– допомога та підготовка документів для отримання тимчасової реєстрації.

Всі ці послуги для іноземців – це досить трудомісткий і складний процес, з яким самому іноземцю впорається просто нереально. Тому наші юристи в будь-який час допоможуть Вам вберегти себе від неприємностей і проблем, що можуть виникнути в державних органах, під час оформлення та отримання документів, що Вам необхідні.

Наша досвідчена команда професіоналів спеціалізується на вирішенні проблем, які виникають в іноземців. Основне завдання нашої компанії – це зробити інформацію доступною. У нас можуть отримати професійну консультацію громадяни або піддані будь-якої країни.

У нас величезний досвід надання юридичних послуг іноземцям, ми гарантуємо 100% виконання обумовлених у договорі послуг. Всі роботи ми виконаємо вчасно, в найкоротші терміни, а Ви в цей час можете займатися своїми справами, відпочивати, працювати або займатися бізнесом.

Scroll to top