Вид на проживання в Києві

Отримати дозвіл на проживання в Україні з нами дуже просто.

Вид на проживання в Україні – (скорочено ВНЖ) мається на увазі документ, що підтверджує особу іноземця (іноземця) і дає можливість тривалого проживання на території Української держави на всіх правах, передбачених законом України.

Залежно від підстав отримання ВНЖ, воно може бути постійним або ж тимчасовим.

ПОСТІЙНИЙ ВИД НА ПРОЖИВАННЯ

Першим кроком до оформлення посвідки на проживання є отримання дозволу на імміграцію. Видається воно органом влади, який займається питаннями імміграції. Отримати даний документ можна не тільки в межах квоти імміграції, а й не враховуючи її

У число іноземців, які мають право отримати дозвіл на імміграцію в межах квоти, входять: члени Збройних Сил України; культурне та наукові діячі, які представляють якийсь інтерес для України; біженці та їхні семи, які прожили в Україні вже більше, ніж три роки; професійні робітники, які можуть принести користь для економіки країни; члени семи іммігранта; родичі граждн України; ті, хто коли-небудь вже мали українське громадянство.

Можливість отримання дозволу на імміграцію надається таким особам: іноземним українцям та їхнім родинам; одному з подружжя, який більше двох років перебуває у шлюбі з громадянином України; тим, хто може принести користь державі; опікунам українських громадян.

Якщо вам було надано дозвіл на імміграцію, то ви вже маєте можливість отримати вид на проживання. Для цього необхідно звернутися до Міграційної служби за місцем проживання та надати наступні документи: квитанції, що підтверджують виплату держмита та сплату послуг міграційної служби; переклад паспорта українською та завірений нотаріусом; чотири фотокартки.

Після цього, всі матеріали передаються на друк посвідки на проживання (має форму книжечки). Після отримання даного документа, в перебігу 30 днів потрібно зареєструвати адресу, за якою він буде проживати.

ТИМЧАСОВИЙ ДОЗВІЛ НА ПРОЖИВАННЯ

Вид на проживання КиївТермін дії тимчасового ВНЖ – не більше року. Його можуть отримати наступні особи: іноземці, які отримали офіційне запрошення на роботу; іноземним кореспондентам і журналістам; іноземцям, які виїжджають в Україну для навчання; учасникам наукових, культурних, волонтерської діяльності.

Щоб отримати тимчасову посвідку на проживання, потрібно надати наступні документи: заяву; ксерокс довідки, що підтверджує присвоєння ІПН; 4 фотокартки; посвідчення особи (наприклад, паспорт); документ, що підтверджує виплату держмита; переклад паспорта українською та завірений нотаріусом.

Переваги оформлення посвідки на постійне проживання:

 можна заїжджати на територію України і залишати її необмежену кількість разів;

знаходження в Україні протягом будь-якого терміну часу;

щоб влаштується на роботу, не потрібно надавати спеціальний дозвіл на працевлаштування;

повне рівність в правах і свободах з українськими громадянами;

 можливість отримання податкових пільг (згідно з законодавством України);

можна проводити будь-які банківські операції і укладати угоди щодо нерухомості.

Наша команда фахівців рада запропонувати вам свою допомогу по оформленню посвідки на проживання. Який би складності не була ваша ситуація ми обов’язково знайдемо найоптимальніше і правильне рішення. Наші працівники зберуть всі необхідні для цього документи і подадуть до відповідних органів. Ціни на наші послуги цілком адекватні, тому будуть доступні кожному. Наш сервіс обслуговування характеризується індивідуальним підходом до кожного клієнта і оперативним виконанням роботи. Зв’язавшись з нами, ви отримаєте якісну консультацію і зможете задати питання. Ми працюємо для вашого блага!

Чому варто звернутися саме до нас:

 якісне і швидке виконання роботи;

працюємо на результат.

Телефонуйте прямо зараз, і змініть  своє життя на краще! Якщо ви звернетеся за допомогою з оформлення посвідки на проживання до нас, то позитивний результат вам гарантований.

Автор:
Догори