ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Велика кількість підприємств не залежно від форми власності має інтелектуальну власність.

Інтелектуальна власність – це результат творчої або інтелектуальної діяльності, Також до цієї категорії відноситься і торгова марка, яка є обличчям компанії, гарантією якості продукції і несе інформацію про підприємство.

Основним завданням нашої компанії є правова охорона Вашої інтелектуальної власності, оцінка її результативності та унікальності. Ми Вам допоможемо захистити свою інтелектуальну власність від моменту реєстрації до можливого супроводу в судових спорах, пов’язаних з питаннями порушення Ваших прав.

Наша фірма надає послуги по:

– реєстрації прав на винаходи, промислові зразки, торговельні марки. Ми надаємо повний пакет послуг, що безпосередньо пов’язані з реєстрацією інтелектуальної власності. Наші співробітники підготують всі необхідні документи для реєстрації торгових марок і патентів, подадуть їх для реєстрації в відповідні органи, будуть повністю супроводжувати всю процедуру реєстрації до моменту отримання Свідоцтва;

 – розробці та оформленні ліцензійних договорів, пов’язаних з використанням інтелектуальної власності. Якщо є необхідність, то забезпечимо реєстрацію Договору в патентних відомствах;

– адміністративної і судової захисту прав Вашої інтелектуальної власності;

– формування «ІР пакета», для залучення додаткових інвестицій в предмети інтелектуальної власності;

– національної і міжнародної реєстрації прав на інтелектуальну власність;

– надання консультацій щодо реєстрації та використання інтелектуальної власності.

В спектр наших послуг входять питання по налообложенія інтелектуальної власності. Наші високопрофесійні фахівці мають досвід захисту прав інтелектуальної власності в судах різних рівнів.

Для того, щоб бути повністю впевненим в унікальності реєструється інтелектуальної власності, ми Вам рекомендуємо звернеться до компаній, що спеціалізуються в цій справі.

Наша фірма здійснить комплексний патентний пошук перед проведенням процедури реєстрації, і Ви можете бути впевнені в своїй новизні і унікальності.

Ми допоможемо не тільки зареєструватися і отримати Свідоцтво, а й побачити потенційних конкурентів, що буде корисним у розробці стратегії комплексу дій з розвитку підприємства.

Scroll to top