Купити охоронну фірму

Вартість готової охоронної фірми від 25 000грн

Діяльність охоронної компанії пов’язана з небезпекою для життя, тому компанія зобов’язана отримати ліцензію на охоронну діяльність в органах Міністерства внутрішніх справ, що досить легко оформити за допомогою наших співробітників. Купити охоронну фірму можна у нас вже з ліцензією, або отримати дозвіл на вашу компанію з нашою допомогою.

купити охоронную фірмуЩоб уникнути отримання відмови від МВС і економії часу Юридична компанія Факторія груп пропонує Вам готове рішення – купити Охоронну фірму. Купівля компанії з охоронною ліцензією в значній мірі заощадить ваш час і нерви.

Фахівці Факторії Груп в короткі терміни переоформлять всі необхідні документи. Наші фахівці, володіють багаторічним досвідом з підготовки документів в сфері корпоративного права та допоможуть провести операцію купівлі-продажу Охоронної фірми законно і максимально швидко.

При зверненні в юридичну компанію Факторія груп ви зможете:

– Купити готову охоронну фірму

– Зареєструвати охоронну фірму

– Отримати ліцензію на охоронну діяльність.

Так само нагадуємо, чого слід уникнути при отриманні ліцензії на охоронну діяльність:

1.Співробітникимають всі спеціальні навички і знання для охоронної діяльності.

2.Серед персоналу охоронної фірми не повинно бути:

  • Осіб, які мають судимість;
  • Осіб, які перебувають на обліку нарколога / психіатра;
  • Осіб, у яких незадовільний стан здоров’я, для виконання охоронної діяльності.

3.Приміщення відповідають всім санітарним і протипожежним нормам тощо.

Придбати компанію з ліцензією на  охоронну діяльність з Юридичною компанією Факторія Груп – це легко, швидко і якісно. Так як основну роботу ми робимо замість Вас, Ви в свою чергу можете не переживати за формальності і займатися бізнесом.

Для замовлення послуги Готова охоронна фірма ви можете зателефонувати нам за номерами: +38443830676 або +380932002011 або написати нам на пошту: info@www.faktoria-group.com.ua

Scroll to top