Select Page

Як отримати будівельну ліцензію в Україні

Отримати ліцензію від 700 у.о.

Як отримати ліцензію на будівництво в Україні? На це питання ми постараємося дати відповідь у цій статті. Всі необхідні процедури і вимоги для того щоб отримати ліцензію на будівництво прописані в законі про ліцензування господарської діяльності, який затверджений Кабінетом Міністрів. Виходячи з нього можна зробити висновок, що архітектурно-будівельна комісія (ДАБІ) – це орган, який здійснює видачу ліцензій та контролює дотримання всіх умов. У цьому органі існують спеціальні комісії, на розгляді яких знаходяться всі заяву на отримання ліцензії.

Для того щоб отримати будівельну ліцензію в Україні, необхідно подати відповідну заяву та додаткову документацію. Ви можете знайти їх в п’ятому пункті Порядку. Ви можете самостійно занести всі документи або ж відправити їх поштою, щоб отримати будівельну ліцензію. У тому випадку, якщо ви подали недостатня кількість документів або ж якийсь із них був неправильний, то Вам відправлять всю документацію назад протягом десяти днів після того, як вони були отримані. Само собою, після того, як Ви додали необхідні документи, Ви можете знову відправити їх на розгляд до органів. Якщо на цей раз вся документація представлена ​​в необхідному порядку, то після закінчення десяти днів орган ліцензування передає їх далі на розгляд вищих органів. Далі Вам необхідно буде знову почекати десять днів, поки комісія зможе скласти певні висновку на вашу прохання. Після того, як він був зроблений, комісія протягом семи днів вирішує, чи видавати ліцензію і за результатами відправляє Вам письмове повідомлення про своє рішення.

У разі, якщо рішення було позитивним, разом з дозволом передається список робіт, які доповнюють ліцензію. За всього вищепереліченого ми можемо зробити висновок про те, що на оформлення всієї документації та отримання ліцензії Вам може знадобитися близько одного місяця. У разі ж, якщо комісія винесла відмову для Вашого запиту, протягом трьох робочих днів вони зобов’язані Вас про це сповістити. Для того щоб відмовити, у комісії може бути кілька причин, наприклад:

Невідповідність необхідним нормам поданих документів
Нездатність Клієнта виконати заявлені в проханні роботи
У ліцензії на будівництво, яка функціонує в Україні, обов’язково повинен вказуватися орган, який видав ліцензію на проведення будівництва, вид господарської діяльності, ПІБ керівника, його код, місце проживання, номер рішення про прийняття ліцензії та дата її видачі, термін дії та інше. Даний документ обов’язково повинен бути підписаний директором органу, який видав ліцензію або його заступником, також має бути присутня печатка.

У разі отримання подібної ліцензії вперше, її термін придатності дорівнює трьом рокам. Якщо вона дається Вам не вперше, тоді строк продовжується до п’яти років. У разі, якщо у власника ліцензії є структурні підрозділи, які здійснюють будівельну діяльність, то орган, який видає ліцензії, повинен прикріпити завірені копії їх ліцензій. Після цього обов’язково слід залишити запис у спеціальному журналі.

Звертайтеся до нас, будівельна ліцензія буде отримана в термін.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...