Дозвіл на початок будівельних робіт

Будівельні роботи можуть стосуватися ремонту або реставрації будівлі, будівництва нового будинку і ін. Для того, щоб почати підготовчі роботи до будівництва не потрібно ніякого дозволу, важливо просто мати документ, який підтверджує право власності. Але для того, щоб почати саме будівництво, потрібно отримати ще й документ, що дозволяє це. У тому випадку, якщо ремонт або будівництво не передбачає зміну розмірів споруди, якщо роботи стосуються ремонту доріг, залізничних колій та інших комунікацій, то документ на право власності зовсім не обов’язковий.

Крім усього цього, потрібно повідомити в місцеву Інспекцію про те, що вже почалося виконання робіт. Крім цього, потрібно подати декларацію (її потрібно заповнювати в двох примірниках), що свідчить про те, що були розпочаті підготовчі роботи. Весь процес реєстрації триває близько 10 днів.

В цілому, дозвіл на початок будівельних робіт – це вид документа, який дозволяє проводити будівництво або реставрацію. Всі будівельні об’єкти можна розділити на п’ять категорій складності.

Ми пропонуємо вам послуги з отримання дозволу початку будівельних робіт. На нашому сайті розміщена вся детальна інформація про нашу роботу. Для того, щоб скористатися нашими послугами, потрібно зібрати пакет необхідних документів, а саме: 1) дипломи керівників підприємства; 2) страхове свідоцтво; 3) копія документа, що підтверджує державну. реестрацію підприємства; 4) довідка про внесення його до державного реєстру; 5) документ, який свідчить про те, що платник податків поставлений на облік; 6) договір на приміщення; 7) копія свідоцтва від орендодавця; 8) реквізити з банку; 9) свідоцтво платника податків; 10) список працівників; 11) їхні дипломи.

Для того, щоб продовжити або тільки почати будівельні роботи, проводити навчання та підвищення кваліфікації працівників, які виконують його, необхідно отримати спеціальний дозвіл. Для проведення робіт на території об’єктів першого, другого і третього класу складності необхідно просто зареєструвати декларацію про початок робіт, а для четвертого і п’ятого класу необхідно вже отримати дозвіл, без якого ви не можете приступити до роботи.

Щоб отримати такий дозвіл, потрібно, в першу чергу, подати письмову заяву. Після цього, через певний проміжок часу, ви отримуєте документ, що дозволяє початок діяльності. Якщо з якоїсь причини вам буде відмовлено, то ви будете відразу ж оповіщені про це.

Потрібно пам’ятати, що такий дозвіл не вічне, воно має певний ліміт. Наприклад, якщо ви тільки починаєте роботи, то воно дається на 3 роки, якщо продовжуєте – на 5 років, якщо ви хочете навчати людей будівельних робіт – теж 5 років.

Якщо будуть помічені порушення дозволу, то керівник отримує припис, в якому детально описується порушення і вказується, до якого числа його потрібно виправити. Коли все буде усунуто, то суб’єкт діяльності сповіщає про це відповідний орган і порушення анулюється.

З нами ви отримаєте гарантію успішного майбутнього і стрімкої кар’єри. Приймайте дійсно правильні рішення – звертайтеся за дозволом на початок будівельних робіт до нас. Зателефонувавши нам, ви отримаєте повну консультацію і відповіді на всі запитання. Наші працівники візьмуться за отримання даного дозволу замість вас, адже знають всі тонкощі цієї справи. Вони допоможуть заповнити і зібрати всі необхідні документи і будуть представляти ваші інтереси у відповідних органах. Ми будемо раді допомогти кожному з вас!

Scroll to top