Select Page

Ліцензування будівництва в Україні
Як відбувається видача ліцензії на будівництво


Для реєстрації будівельної компанії необхідно отримати ліцензію на той чи інший вид діяльності. Такий процес є обов’язковим, тому варто про нього пам’ятати. У нашій країні таким питанням займається ДАБІ. Для оформлення документа потрібно оформити заяву і надати всю необхідну документацію компанії. Крім того, варто подати список будівельних процесів, які будуть виконуватися компанією, інформацію про наявність відповідного обладнання, а також про наявність досвіду у співробітників компанії. Всі процеси, які будуть виконуватися співробітниками компанії, повинні бути зареєстровані в ліцензії. У тому випадку, якщо в документації будуть виявлені помилки, можуть виникнути проблеми, які складно буде вирішити. А в тому випадку, якщо компанія працює на законних підставах, керівнику без праці видадуть ліцензію. Після цього можна починати роботу.
За умови звернення в нашу компанію за наданням послуг, ви зможете позбавити себе від багатьох неприємностей, які пов’язані з отриманням ліцензії. Ми зможемо допомогти вам з будь-яким питанням, яке пов’язане з отриманням ліцензії.
Етапи отримання документа за допомогою нашої компанії:

Для початку ми складаємо і підписуємо договір на надання послуг;
Готуємо всю документацію компанії;
Подаємо документацію до комісії;
Отримуємо готовий документ.

Замов будівельну ліцензію зараз

Ліцензія на будівництво є законним документом, який дозволяє керівнику компанії проводити різні види будівельних робіт.

Документ включає в себе саму ліцензію, а також список робіт, які має право проводити компанія. Ліцензію потрібно отримати в тому випадку, якщо ви будете проводити такі види робіт:

Будівництво або монтаж;
Установка інженерних систем;
Будівництво споруд, пов’язаних з транспортом тощо.
Також відзначимо, що ліцензія поширюється на всю країну, тому роботи можна проводити в будь-якій області.
Для кожної компанії, яка хоче оформити документ, існують спеціальні умови, обов’язкові до виконання. У тому випадку, якщо ваша компанія не відповідає якому-небудь з вимог, наші фахівці зможуть допомогти вам з підготовкою подачею документації у відповідності з усіма нормами і вимогами.
Які документи потрібні для отримання ліцензії:

Виписка з держ. реєстру;
Реквізити банківської структури;
Ксерокопія документа про оренду приміщення;
Ксерокопії диплома і праця. книжки керівника компанії;
Які документи надаються по можливості:
Дані про співробітників компанії;
Інформація про наявність додаткових об’єктів нерухомості;
Дані про обладнання.
Фахівці нашої компанії допоможуть оформити всю документацію, дадуть відповідь на всі питання, а також виконають всі роботи максимально швидко і доступно за вартістю.

Замовити послугу «Отримання будівельної ліцензії» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua. Ліцензія на будівельну діяльність з нами – це швидко і просто.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Нам довіряють:

Замов будівельну ліцензію зараз

Результати, які я отримала при оформленні будівельної ліцензії були наступні:

1) допомогли зібрати повний пакет документів для ліцензії без наявності необхідного обладнання;

2) прийнятна вартість послуг;

3) уважне ставлення персоналу;

4) відповідали відразу на всі питання;

5) документи надіслали кур’єром.

Жанна
Строительная компания БК Богдан

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві і ліквідувати стару. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно підібрали хорошу фірму для покупки.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко ліквідувати свою компанію без перевірок.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ