Select Page

Продам фірму з ліцензією на будівництво

У тому випадку, якщо у вас горить замовлення або ви прийняли рішення брати участь в тендері, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших співробітників. За короткий час ми зможемо організувати вам покупку компанії, яка має всі нормативно-правові акти та дозвіл на проведення необхідних вам робіт.

Замов готову будівельну компанію зараз

Слід зазначити, що дана послуга досить дорога, тому ви можете замовити в нашій компанії ліцензію на вже створене раніше ваше підприємства. Однак, це займе більше часу.
У зв’язку з усім вищесказаним, слід зробити висновок про те, що в тому випадку, якщо терміни дуже стислі, найвигідніше зробити покупку вже готової організації. Ви можете покластися на наших фахівців, які в короткі терміни організують всі заходи для того, щоб ви отримали компанію, яка ж має всі необхідні документи та дозволи.
Наші досвідчені співробітники здатні провести реєстрацію компанії, яка буде працювати за готівковим або безготівковим розрахунком. Також ми допоможемо вам визначитися з переліком робіт, які ви зможете виконувати після придбання компанії. Фахівці Факторія Груп зможуть швидко провести оформлення компанії, яка працює з ПДВ, а також має ліцензію. Тому після цього власник зможе моментально приступати до виконання термінових замовлень.
Для того, щоб створити компанію, яка буде відповідати всім нормам, ми готові надати такий список послуг:

Виконуємо оформлення всіх установчих документів;
Проводимо реєстрацію підприємства;
Проводимо консультації будівельних компаній на предмет відповідності вимогам ліцензії;
Розробка внутрішніх порядків компанії;
Розробка договорів про продаж або купівлю компаній, оренди різних об’єктів нерухомості комерційного призначення, оренди обладнання;
Розробка договорів з професійними співробітниками;
Отримання ліцензії в стислі терміни;
Отримання сертифікатів для співробітників компанії.
Замов готову будівельну компанію зараз

Замовити послугу «Купівля будівельної ліцензії» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua. Ліцензія на будівельну діяльність з нами – це швидко і просто.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Нам довіряють:

 

Замов готову будівельну компанію зараз

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко ліквідувати свою компанію без перевірок.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

Результати, які я отримала при оформленні будівельної ліцензії були наступні:

1) допомогли зібрати повний пакет документів для ліцензії без наявності необхідного обладнання;

2) прийнятна вартість послуг;

3) уважне ставлення персоналу;

4) відповідали відразу на всі питання;

5) документи надіслали кур’єром.

Жанна
Строительная компания БК Богдан

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно підібрали хорошу фірму для покупки.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві і ліквідувати стару. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ