ПРОДОВЖЕННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ

від 700 у.о.

Під поняттям «ліцензія» мається на увазі дозвіл на виконання певної діяльності, з чітким, безпрікословно виконанням всіх поставлених вимог.

Продовження будівельної ліцензіїЛіцензія на будівельну діяльність представляє собою спеціальний документ, який дозволяє здійснювати будівництво об’єктів архітектури. Як доповнення, до неї додається КВЕД, в якому перераховуються всі виконувані роботи.

Перед тим, як подати заяву на отримання вищевказаного документа, потрібно визначитися, які саме роботи ви будете проводити. Оформляти ліцензію потрібно в тому випадку, якщо ви плануєте:

займатися інжірінговой діяльності на території споруди;

розробкою документів на дозвіл містобудування;

виконувати монтажно-будівельні роботи;

встановленням інженерних мереж і т.д.

Будівельна Ліцензія
від 700 у.е.
Отримати безстрокову будівельну ліцензію від 24 днів.
Продовження будівельної ліцензії
від 700 у.е.
Продовжити будівельну ліцензію від 24 днів.
Готова будівельна ліцензія
від 1300 у.е.
Купити готове рішення - будівельну компанію з готовою ліцензією за 1 день.

Ціна на даний дозвіл може варіюватися, залежно від складності запланованих робіт. Після отримання ліцензії необхідно дотримуватися необхідних норм і правил здійснення будівельної діяльності.

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ – телефонуйте +380443830676

За виданої ліцензії можна працювати або 3 роки (якщо отримуєте її вперше), або 5 років (якщо вже колись отримували її раніше). По закінченню терміну придатності даного документа, необхідно буде зробити продовження будівельної ліцензії. Займається цією справою Державна Архітектурно-Будівельна Інспекція України (інша назва – ДАБІ) та ніякий інший орган. Для цього, необхідно зібрати весь пакет необхідної документації:

довідка, що підтверджує наявність всієї необхідної будівельної техніки та робочих інструментів;

список об’єктів, які були збудовані за час дії попередньої ліцензії;

довідка, що підтверджує наявність в штабі достатньої кількості працівників і керівних (не обов’язково).

Для того, щоб підтвердити або відхилити продовження будівельної ліцензії, два рази на місяць (перша і третя п’ятниця) збирається спеціальна комісія, а документи потрібно подати не менше, ніж за тиждень до їх першого засідання, інакше не встигнете вчасно.

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ ЛІЦЕНЗІЮ – Viber  +380932002011

На нашому сайті подана вся необхідна і важлива інформація, щодо повторного отримання будівельної ліцензії: етапи оформлення, перелік робіт, які підлягають ліцензуванню, вартість і ін. Свою роботу ми завжди виконуємо швидко і якісно. Вам не потрібно ні про що турбуватися, щоб весь процес пройшов гладко, адже за це візьмуться наші професіонали і зроблять все самі в найкращому вигляді. Вони зберуть всі необхідні документи і подадуть до компетентних органів. Всі наші співробітники – це професійні фахівці, відмінно розбираються в своїй справі. Вислухавши вас, вони визначать, які документи вам потрібно буде надати, скільки часу займе весь процес продовження будівельної ліцензії і у скільки вам все це обійдеться. Якщо у вас виникли будь-які питання чи недостатнє розуміння, то ви можете задати їх нашим менеджерам, які неодмінно на них дадуть відповідь. Крім цього, наш сервіс обслуговування і доброзичливий персонал вас неодмінно порадують. За весь час роботи ми не отримали жодного поганого відгуку, тому завжди намагаємося ставати ще краще.

Чому саме ми?

надійність, порядність і безпеку;

висока швидкість роботи;

адекватна вартість за послуги;

доброзичливий, приємний персонал;

якісна консультація.

Телефонуйте нам прямо зараз і професійна, якісна допомога по продовженню будівельної ліцензії вам забезпечена. Тепер у вас є можливість заощадити власний час, сили і витратити їх на щось більш приємне і корисне. Телефонуйте – будемо раді допомогти кожному з вас!

Для замовлення послуги “Продовження будівельної ліцензії” звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ