РЕЄСТРАЦІЯ ОХОРОННОЇ ФІРМИ

За короткий період часу наші фахівці зареєструють ваше підприємство у всіх необхідних органах та допоможуть підібрати ефективну систему оподаткування (Податок на додаткову вартість, податок на прибуток, або ж Єдиний податок).

Зареєструвати охоронну фірму можуть такі засновники: юридичні особи (резиденти і нерезиденти), громадяни України та фізичні особи (нерезиденти).

Щоб зареєструвати охоронну фірму на резидента України, нам необхідно надати наступні документи: ІПН директора і засновника, а також паспорт усредітеля і директора. Крім цього, необхідно підібрати унікальну назву фірми, яка не має збігатися з будь-яким іншим ТОВ, розмір статутного капіталу підприємства, КВЕДи, визначитися з системою оподаткування, податковий (юридичний) адреса підприємства.

Багато хто задається питанням, чи можна використовувати вже колись зареєстроване ім’я? Чи немає якихось винятків? Так, можна, але тільки в тому випадку, якщо то підприємство було ліквідовано, або якщо йому було дано іншу назву. Що стосується мінімального розміру статутного капіталу фірми, то тут немає абсолютно ніяких обмежень, він може становити навіть одну гривню.

Після реєстрації юридичної особи, ви отримаєте пакет документів, який включає: Виписку з ЄДР (свідоцтво про реєстрацію), статут підприємства, печатку підприємства, опис документів з кодом для доступу до ЄДР.

За реєстрацією юридичної особи слід рішення про видачу ліцензії на охоронну фірму, його приймає Міністерство внутрішніх справ.

Щоб пройти всі етапи отримання ліцензії, необхідно мати великий досвід і запас терпіння. Так само, силові структури вимагають особливий підхід до вирішення поставлених перед ними завдань. Ми будемо раді надати свою допомогу в реєстрації охоронної фірми. Наші фахівці професійно пройдуть всі етапи даного процесу. Крім цього, вони самостійно заповнять всі податкові форми і бланки, і відправлять їх у відповідні органи. Юристи нашої компанії допоможуть зібрати всю необхідну документацію і оформлять її належним чином, щоб все відповідало встановленим нормам і правилам. Наш багатий досвід роботи та кваліфікований персонал допомогли нам стати одними з кращих, тому нас завжди радять! Ми допоможемо вам досягти успіху!

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

[Testimonial_view id = 1]

Scroll to top