Технічний паспорт БТІ Київ і Київська область

Техпаспорт БТІ вартість


Технічний паспорт – це спеціальний документ, в якому знаходиться довідкова інформація про те, в якому стані знаходиться будівля, а якщо точніше, то:

 • Про те, яку площу має нерухомість;
 • Про кількість поверхів;
 • Даті будівництва;
 • Про наявність капітального ремонту;
 • Про товщину стін;
 • Про технічні характеристики даху та фундаменту.

Такий документ може бути присвоєний на всі будівлі, включаючи окремі приміщення. Важливо розуміти, що такий документ не є підтвердженням права на власність.
Для того, щоб провести будь-які операції з нерухомістю, обов’язково мати паспорт БТІ. У цій документації існує вся інформація про стан будівлі. Саме з цієї причини ми вирішили вам розповісти про те, що з себе представляє цей документ, і як його оформити.
Технічний паспорт БТІ може знадобитися власнику в таких випадках:

 • Якщо ви плануєте оформляти право на власність нерухомістю;
 • У тому випадку, якщо технічний паспорт БТІ був загублений;
 • При проведенні первинної інвентаризації;
 • У разі внесення змін до вимоги законодавства до оформлення технічного паспорта;
 • У разі перепланування будівлі або його реконструкції;
 • При операції по приватизированой нерухомості;
 • Для того щоб отримати виписку з державного реєстру;
 • У разі успадкування нерухомості або при його розділі.

У тому випадку, якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією, фахівці нашої компанії допоможуть вам отримати технічний паспорт на будь-який вид нерухомого майна. Така послуга швидка і недорога.

Як виготовити технічний паспорт на нерухомість
При тому, що техпаспорт не є документом, який встановлює право на власність, його наявність обов’язково стати в нагоді вам при проведенні різноманітних угод з майном. Цей документ дає картинку про стан будівлі, про його особливості і характеристики.
Замовити такий документ може не тільки власник нерухомості, але і будь-який інший представник, який має довіреність на виконання подібної дії.
Для того щоб отримати технічний паспорт, вам варто звернутися до співробітників нашої компанії. Після того. Як наші працівники прийдуть на об’єкт, вони зможуть виконати необхідні заміри та інші операції. Також будуть вивчені всі документи про технічний стан. Всі результати проведених операцій будуть занесені в спеціальну форму.
Після закінчення процесу інвентаризації, буде відкрито інвентарна справа в тому випадку. Якщо вона виконується вперше. Якщо ж у вас вже є така справа, то в нього будуть внесені необхідні корективи. Власник отримає документ, в якому будуть вказані всі результати дослідження.
Фахівці нашої компанії зможуть провести всі роботи швидко, якісно і з застосуванням сучасного обладнання. Вартість послуг фахівців нашої компанії невисока, а терміни, за які буде виготовлений паспорт дуже короткі.

Як оформити технічний паспорт на нежитлове будова
Для початку, варто відзначити, що такі будівлі бувають двох видів:

 • громадські
 • виробничі

Через це форми документа будуть відрізнятися між собою:

 • Технічний паспорт на виробничу будівлю
 • Технічний паспорт на громадський заклад

У випадку з новобудовами, техпаспорт на нежитлове приміщення можна оформити ще до введення в експлуатацію об’єкта нерухомості. В такому випадку проводиться первинна інвентаризація приміщення та заповнюється документація на об’єкт. У тому випадку, якщо на об’єкті була реконструкція, проводиться поточна інвентаризація відвідування. В такому випадку об’єкту нерухомості видається і старий, і новий технічний паспорт. На старому ставиться позначка про те, що він недійсний.
Співробітники нашої компанії готові до співпраці, як з філіями, так і з іншими організаціями. Наші співробітники мають всі законодавчі права на проведення процесів інвентаризації, а також для оформлення документації на об’єкти нежитлової власності. У разі виникнення потреби на оформлення технічного паспорта, вам обов’язково варто звернутися в нашу компанію.

Як оформити технічний паспорт на цілісний комплекс
За законодавством нашої країни, існує можливість оформлення технічного паспорта на цілісний комплекс. У такій ситуації необхідно провести інвентаризацію кожного об’єкту, який входить в даний комплекс. Для цього слід провести заміри і технічні процедури, за результатами яких вносяться записи в документ.

Як оформити технічний паспорт на квартиру
На самому початку, на замовлення забудовника будинку, в якому знаходиться багато квартир, проводиться оформлення технічного паспорта на цілий будинок, після чого тільки можливо провести оформлення технічного паспорта на кожну окрему квартиру. Без отримання таких документів неможливо проводити жодної операції з нерухомістю.
Основною перевагою технічних паспортів, які видаються на квартиру, є те, що вони можуть бути старше, ніж п’ять років. Це відбувається завдяки тому, що план приміщення повинен повністю збігатися з реальною плануванням квартири. Перед продажем приміщення, слід обов’язково провести поточну інвентаризацію. В іншому випадку, покупець може бути оштрафований за те, що поточна планування квартири не відповідає тій. Яка затверджена в технічному паспорті.

Як оформити технічний паспорт на будинок
Для кожного власника будинку обов’язково існує вимога мати технічний паспорт на нерухомість. Також він повинен своєчасно вносити зміни в паспорт, при необхідності. Фахівці нашої компанії допоможуть вам виконати всі ці дії швидко і недорого. За невелику вартість наших послуг, ви можете отримати повний комплекс необхідних послуг, які будуть виконуватися досвідченими співробітниками нашої компанії. Паспорт на будинок вам знадобиться обов’язково при проведенні будь-яких процедур з нерухомістю, тому подбайте про його виготовленні заздалегідь.

Як виготовити технічний паспорт на гараж
У минулому виготовленням подібних документів займалися виключно органи комунального БТІ, проте на сьогоднішній день його можна виготовити і в нашій приватній компанії, де вас чекають приємні працівники, комфортні умови, де не черг. Головним плюсом такого варіанту є швидке виготовлення документа.
Для того, щоб оформити технічний паспорт на гараж, вам буде потрібно подати таку документацію:

 • Документи на ділянку, які підтверджують ваше право на власність;
 • Паспорт та ідентифікаційний код;
 • Довідка з вашого гаражного кооперативу, яка представлена ​​в трьох примірниках;
 • Документація, яка підтверджує ваше право на володіння гаражем;
 • Стара планування гаража.

Після того, як ви надасте всю цю документацію, фахівці нашої компанії зможуть виїхати на місце, провести всі необхідні заміри та інші операції, після чого всі ці дані будуть занесені в документ. Виготовлення технічного паспорта на гараж виконується в найкоротші терміни. Документ буде зберігатися у вас до того моменту, поки не буде потрібно нова інвентаризація.

Звертайтеся до нас і ви обов’язково зможете оформити Технічний паспорт з гарантією в стислі терміни! Для замовлення послуги “Оформлення Технічного паспорта” телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@www.faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Нам довіряють:

 

[logocarousel id=”2469″]

Замов Технічний паспорт зараз

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

 

 

Scroll to top