Select Page

Вартість ліцензії на будівництво

При початок будівництва будь-якого об’єкта нерухомості, всіма учасниками процесу повинні дотримуватися правила і вимоги, які прописані в законодавстві нашої країни. Всі ці характеристики безпосередньо впливають на якість будівельного об’єкта в результаті, а також на його безпеку. Для того щоб домогтися максимальної безпеки, потрібно залучити до виконання всіх етапів будівництва тільки якісних фахівців, які знають свою справу і працюють тільки з надійним і перевіреним обладнанням.
Будівельні компанії мають жорсткі обмеження і вимоги, які зобов’язані виконувати. У зв’язку з цим, варто уважно підійти до цього питання. У тому випадку, якщо компанія збирається зводити об’єкт четвертої чи п’ятої категорії складності, їй буде потрібно отримати відповідну ліцензію на проведення подібних робіт. Такий документ дозволяє виконувати багато етапів будівельних робіт, без ліцензії це неможливо.
Спеціальна комісія зможе видати ліцензію при дотриманні деяких правил:

 • Повинні бути професіонали, які володіють профільною освітою;
 • Обов’язково мати всі документи, що підтверджують норми і права;
 • Повинні бути комп’ютери з ліцензією інше необхідне обладнання.

Замов будівельну ліцензію зараз

Такий документ будь-яка людина може оформити самостійно, це обійдеться йому в 1840 гривень (з 1 липня 2018 року). На офіційному сайті ДАБІ можна знайти номер рахунку, на який слід перевести ці гроші, після чого квитанцію, яка має печатку, слід віднести в один з відділів ДАБІ. Однак оформити ліцензію можна і за допомогою спеціальної компанії, яка зможе швидко і якісно оформити всю потрібну документацію.

Скільки коштує отримати документ за допомогою юридичної компанії

Отримання ліцензії в різних компаніях коштує по-різному. Ціни стартують від 2 000 гривень і закінчуються в районі 40 000. Варто відзначити, що вартість безпосередньо залежить від міста країни, а також від того, за скільки днів буде оформлений документ. Усереднені цифри зазначені на сайтах підрядників за нашими дослідженнями наступні:

Місто Термін, днів Вартість, грн
Київ та область 14-22 5000-56000
Харьків 22-30 7000-60000
Одеса 22-30 7000-60000
Львів 22-30 7000-60000
Дніпро 22-30 7000-60000

Також варто відзначити, що багато компаній не можуть сказати точну вартість робіт. Найчастіше встановлюється початкова ціна, до якої потім плюсуються додаткові витрати, які можуть виникнути в ході отримання ліцензії.
Ми б порекомендували вам уважно вивчити всі доступні пропозиції, порівняти вартість послуг в різних компаніях, після чого тільки приймати рішення про те, кому ви довіритесь. Це відповідальне питання, тому вам буде потрібно дізнатися відгуки колишніх клієнтів, прочитати можливі варіанти розвитку подій, а також зателефонувати за номером телефону копанні для того, щоб отримати детальну інформацію.

Замов будівельну ліцензію зараз

Які нюанси можуть вплинути на кінцеву вартість послуги
Вартість документа безпосередньо залежить від того, які процеси будуть виконуватися в ході будівництва об’єкта нерухомості, а також від того, наскільки складними вони будуть. Існує спеціальний документ, в якому прописані всі категорії складності, а також класи наслідків. Отримання ліцензії обов’язково для об’єктів четвертої і п’ятої категорії, а також для другого і третього класу наслідків.
Остаточна вартість документа залежить від таких факторів:

 • Вартість допомоги компанії;
 • Консультації по питаннях, що цікавлять;
 • Яким чином буде проводиться оплата послуг;
 • Вартість бланка;
 • Де саме буде знаходитися компанія клієнта;
 • Скільки буде видів діяльності, рівень відповідальності (клас ризику);
 • Наскільки готова компанія до проведення кожного етапу будівництва;
 • Наявність досвіду і спеціалізованого устаткування.

У тому випадку, якщо документ оформляється для будівельних об’єктів, які відносяться до третього класу, вартість отримання його зростає мінімум в половину.

Простий варіант отримання документа
Кожна людина зможе значно скоротити час на отримання документа, при цьому витративши значно більшу кількість коштів в тому випадку, якщо купить вже готову компанію, яка має ліцензію. Для цього буде потрібно придбати акції компанії. Тільки в такому випадку людина зможе придбати не тільки вигідну компанію, але і обзаведеться необхідним документом.
Ціна проведення подібної операції складе від півтори тисячі доларів.

Варто також відзначити, що документ є безстроковим, тому покупцеві гарантується безпека і законність проведення робіт.
Чим би не займалася компанія в Україні, в будь-якому випадку їй доведеться отримувати ліцензію на свою роботу. Будівельна сфера не є винятком. Кожна людина може вибрати один з трьох методів отримання ліцензії, про які вже написано вище. Однак, який би спосіб ви не вибрали, варто пам’ятати про те, що отримання такого документа – це вже половина справи, адже вона забезпечує повну законність спорудження.
У тому випадку, якщо почати проводити будь-який етап будівництва без наявності подібного документа, інспекція має право не тільки зупинити будівництво, а й накласти великий штраф на керівника об’єкта.
Наша компанія має значний досвід в проведенні подібних робіт, тому будь-яка людина зможе оформити документацію швидко і без будь-яких проблем. Наші фахівці знають про всі тонкощі проведення всіх етапів оформлення. Завдяки цьому ви зможете значно заощадити час на отримання документа можете розраховувати на стовідсотковий позитивний результат. Також наші співробітники готові надавати вам будь-яку інформацію, яка вже входить у вартість послуг.

Замов будівельну ліцензію зараз

Замовити послугу «Отримання будівельної ліцензії» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua. Ліцензія на будівельну діяльність з нами – це швидко і просто.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Нам довіряють:

Замов будівельну ліцензію зараз

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко ліквідувати свою компанію без перевірок.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

Результати, які я отримала при оформленні будівельної ліцензії були наступні:

1) допомогли зібрати повний пакет документів для ліцензії без наявності необхідного обладнання;

2) прийнятна вартість послуг;

3) уважне ставлення персоналу;

4) відповідали відразу на всі питання;

5) документи надіслали кур’єром.

Жанна
Строительная компания БК Богдан

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно підібрали хорошу фірму для покупки.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві і ліквідувати стару. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ