Select Page

Як відкрити будівельну компанію в Україні

Відкрити будівельний бізнес з нами стало ще легше.

Юридична компанія Факторія Груп пропонує всім, хто хоче Відкрити будівельну компанію в Україні, звертатися саме до нас, так як ми маємо багаторічний досвід в будівельному ліцензування.

Для реєстрації будівельної фірми вам необхідно визначитися з організаційно-правовою формою власністю. В основному, це Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) засновником якого може бути як один, так і кілька засновників.

Перелік будівельних робіт, що підлягають ліцензуваннюДля реєстрації будівельної компанії нашим фахівцям потрібна наступна інформація:

паспорт і ІПН засновника і директора (ними може бути одна особа – засновник);

назва будівельної компанії, яка повинна бути унікальною;

розмір статутного капіталу підприємства (це можуть бути гроші, будівельна техніка і будівельний інвентар, будівельні матеріали)

розподіл часток між засновниками;

КВЕДи.

У всіх цих питаннях наші фахівці готові вам допомогти. Вартість реєстрації складає від 1000 грн.

Після того, як ми допомогла вам зареєструвати будівельну фірму, вам необхідно визначитися з формою оподаткування: Податок на прибув на загальних підставах, Спрощена система оподаткування, Податок на прибуток на загальних підставах + ПДВ, Спрощена система оподаткування + ПДВ. Вибір оподаткування залежить від контрагентів будівельної фірми, умов поставок будівельних матеріалів і їх списання. Звертаючись в нашу компанію, щоб зареєструвати будівельну компанію, ми допоможемо вам визначитися з системою оподаткування – це займе не більше 5 хвилин вашого часу.

Після вибору оподаткування будівельної фірми слід отримання свідоцтва платника податку. Наші юристи самостійно заповнюють необхідні податкові бланки і форми для подальшої їх подачі і отримання свідоцтв.

Провівши всі ці реєстраційні процедури, реєстрація будівельної компанії знаходитися тільки в стадії 50% готовності. Далі слід сама процедура отримання будівельної ліцензії для будівельної фірми. Розглядає питання видачі будівельної ліцензії державна комісія з видачі будівельних ліцензій. Засідає ліцензійна комісія всього два рази в місяць – це перша і третя п’ятниця місяця.

Замовити відкриття будівельної компанії

Документація для будівельної компанії

Розробка документації, щоб відкрити будівельну компанію вимагає навичок і вправності, а так само наявність будівельної техніки, фахівців у будівельній сфері, орендованих або власних приміщень. Якщо ж у вас виникають труднощі в наданні вище викладених даних, то наші досвідчені фахівці допоможуть у вирішенні даного питання. Вартість отримання будівельної ліцензії становить від 550 $.

Після засідання комісії, і її позитивного рішення, реєстрація будівельної компанії практично завершена, залишилося тільки сплатити державний збір у розмірі однієї мінімальної заробітної плати; оплатити підписку на журнал (300 грн.). Через 7-10 робочих днів ліцензія в роздрукованому вигляді у вас в руках і ви можете брати участь в будівельних тендерах і виконувати будівельні підряди.

Юридична компанія Факторія Груп бажає вам отримувати великі підряди на будівництво і вигравати у всіх тендерах.

Для замовлення послуги “Відкрити будівельну фірму” звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Пока оценок нет)
Loading...