Закриття ФОП 3 група єдиного податку

Закрити ПП, СПД, ФОП на 3 групі швидко

“Ми допоможемо закрити ФОП в мінімальні терміни і без головного болю і зайвих штрафів!

З настанням холодів, кризових часів, а так само в зв’язку з ростом цін і підвищенням податків приходиться рахувати кожну гривню, а з огляду на, що з 1го січня 2017 року Єдиний соціальний внесок становить 22% від мінімальної зарплати ( на 01.01.2020 за кожен місяць це 1039,06 грн ) то ФОПам доведеться рахувати кожну копійку. Громадяни, які реєстрували підприємницьку діяльність, але так і не почали її вести вже натовпами ліквідують свої ПП.

Ліквідація ФОПЯкщо ж ви не зважитеся закрити ПП, то за 12 місяців сума відрахувань податків до бюджету становитиме 12468,72 грн, А це середньо висока заробітна плата киянина. Тобто місяць людина працює на чиновників, які потім їздять відпочивати за гроші платників податків.

Як не платити податки по ФОПу, коли немає діяльності?

Для того, щоб не платити податки при відсутності діяльності за ФОПу, необхідно закрити ФОП. Інших варіантів законодавством не передбачено. Так само законодавством не передбачено тимчасових обмежень по процедурі ліквідації НП.

Документи, необхідні для ліквідації ФОП:

Виписка з реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Витяг з реєстру платників єдиного податку або Свідоцтво.

Печатка Приватного підприємця.

Виписка банку з податковими відрахуваннями за період діяльності підприємця.

Звітна документація.

Заповнена книга доходів.

Довідка про закриття рахунку в банку, якщо відкривався.

Ксерокопії паспорта та ІПН

Вся первинна документація по підприємницької діяльності.

Скільки коштує Закрити ФОП 3 група єдиного податку

Закрити ФОП в Києві ціна :

  • 1500 грн без перевірки або
  • 5000 грн з перевіркою сюди входять наступні послуги:

-Закриття ФОП в державному реєстрі

-Закриття фоп в податковій

-Подача ліквідаційної звітності

-Нотаріальне довіреність на закриття ФОП.

Процедура Закриття ФОП 

Закриття ФОП розділене на два етапи:

  • Ліквідація в держреєстрі.
  • Ліквідація в податковій.


Підставою для припинення відрахування податків буде занесення до реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців інформації про припинення діяльності. Для цього необхідно подати відповідну форму. Так само, до податкової необхідно подати заяву про відмову від єдиного податку.

Для того, щоб в реєстрі була внесена інформація, необхідно державному реєстратору подати відповідну реєстраційну форму. Після її розгляду, в перебігу декількох днів, вноситься запис про припинення діяльності фізичної особи підприємця.

Пройшовши перший етап, необхідно пройти перевірку в податковій.

Перевірка ФОП в податковій або аудит – це аналіз звітних і первинних документів на їх правильність. У разі ліквідації, даний аудит неминучий, а при виявленні помилок необхідно заплатити штраф. Закрити ФОП в Києві з нашою компанією дуже легко.

Для замовлення послуги  “Закриття ФОП на 3 групі” звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@www.faktoria-group.com.ua.

Scroll to top