Документи для ліцензії на протипожежну діяльність 2020


Документи для отримання ліцензії на протипожежну діяльність (МНС)


Терміни оформлення, отримання дозволу на проведення робіт з протипожежної безпеки 2019

Згідно Закону України «Про пожежну безпеку» підприємницька діяльність з надання послуг або проведення робіт протипожежного призначення повинна здійснюватися на підставі пожежної ліцензії, протипожежної ліцензії. Пожежна ліцензія МНС видається Державним Департаментом Пожежної Безпеки МНС України і дає право здійснювати протипожежні роботи на всій території України.

Фахівці нашої компанії “Факторія Груп” допоможуть Вам з оформленням документів і отриманням пожежної ліцензії. Так само, проведуть весь комплекс необхідних дій по оформленню документів, для гарантованого отримання протипожежної ліцензії.

Документи для отримання пожежної ліцензії:

1. “Витяг” або Виписка з Реєстру підприємств України;
2. Довідка статистики;
3. Статут підприємства;
4. Договір оренди приміщень (що відповідають нормам СЕС і МНС);
5. Документи співробітників які засвідчують рівень освіти, свідоцтва про проходження спеціального навчання, копії трудових книжок, кваліфікація фахівців (при наявності);
6. Наявність нежитлових приміщень, що відповідають нормам СЕС і МНС;
7. Документи технічних умов;
8. Види робіт з переліку, які виконуються в рамках діяльності протипожежного призначення 


У разі наявності труднощів з наданням зазначеного пакета документів, ми допоможемо його сформувати в повному обсязі.

Допоможемо Вам отримати протипожежну ліцензію МНС в найкоротші терміни.

Вартість пожежної ліцензії розраховується індивідуально!


В послуги нашої компанії по оформленню ліцензії МНС входить:

– підготовка і подача необхідного пакету документів відповідно до вимог Головного Управління Державної Пожежної Охорони МНС;
– супровід процедури перевірки наявності матеріально-технічної бази представниками Управління пожежної охорони на місці;
– підготовка представників керівництва клієнта до участі в засіданні ліцензійної комісії;
– отримання протипожежної ліцензії.


Маючи багаторічний і практичний досвід в наданні допомоги суб’єктам ліцензування пожежної безпеки, ми Вам надамо, необхідний дозвіл в максимально стислі терміни, виконаємо повний комплекс послуг з оформлення пожежної ліцензії на всі види робіт, які виконуються в межах діяльності протипожежного призначення (МНС) по всій території України.

Звертайтеся до нас і ви обов’язково зможете оформити протипожежну ліцензію з гарантією в стислі терміни! Для замовлення послуги «Оформлення протипожежної ліцензії» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@www.faktoria-group.com.ua. Протипожежна ліцензія з нами – це швидко і просто.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж
Scroll to top