Безстрокова будівельна ліцензія від 700 у.о. купити


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №238 від 10.03.2017 року, тепер ліцензування суб’єктів господарської діяльності займаються будівельною діяльністю знайшло безстроковий вид. Це розпорядження вступило в силу з 14 квітня 2017 року день публікації газети «Урядовий кур’єр».

У зв’язку з цим, до Порядку ліцензування діяльності суб’єктів господарської діяльності, які займаються будівельною діяльністю затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2007 року № 1396 внесли зміни.

Пункт 5 Порядку викладено, тепер в такому тлумаченні:

«5й пункт. У зв’язку з потребою суб’єкта господарської діяльності, він відповідно до частини першої, статті 10 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» подає органу ліцензування заяву про бажання отримати ліцензію на здійснення господарської діяльності, пов’язаної з будівництвом об’єктів четвертої і п’ятої категорії складності і документи , певні Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності, пов’язаної з будівництвом об’єктів архітектури четвертої і п’ятої категорії складності , Затверджені рішенням 256 Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 року ».

Подача документів на отримання будівельної ліцензії до органу ліцензування будівельної діяльності проходить відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Наша думка, що дана реформа спрямована на приведення будівельного законодавства відповідно до вимог Євросоюзу. Найбільше, щоб ринок продажу будівельних ліцензій був насичений, тепер будуть частіше проводитися перевірки суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють будівництво об’єктів архітектури 4 і 5 категорії складності з подальшим позбавленням будівельної ліцензії.

Якщо вам необхідно купити будівельну ліцензію в Києві або в Україні, ви можете звертатися до наших фахівців, які допоможуть підготувати документи і отримати будівельну ліцензію на найближчій комісії.

Працюючи з професіоналами -Ви гарантовано прийдете до успіху!

ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ