Додати КВЕД ФОП онлайн самостійно та безкоштовно

Додати КВЕД ФОП онлайн інструкція 2020

Внесення нових кодів КВЕД у Держреєстр України

 

Внести або додати нові види діяльності (КВЕД) для підприємця вносить госрегістраторв ЦНАП або нотаріус (не всі нотаріуси можуть це робити – необхідно уточнити заздалегідь). Ви можете прийти до державного реєстратора з формою-заявою особисто, відправити юриста-посередника за дорученням або подати самостійно заяву онлайн через новий державний сервіс-додаток «Дія».

Раніше така можливість була для підприємців через «Онлайн-будинок юстиції», але в даний момент вже цим сервісом можуть користуватися лише юридичні особи.

Якщо зміни треба внести терміново – звертайтеся в нашу компанію “Факторія Груп” Зміна КВЕД. Також ми надаємо такі послуги:

Реєстрація ФОП. Закрити ФОП з перевіркою і без. Реєстрація ТОВ. Внесення змін до ЄДР.

Регистрация новых КВЭД онлайн самостоятельно

Такая опция возможна лишь при условии наличия  ключа ЭЦП ( ключ ЭЦП, если его нет, также можно получить быстро и обычно без проблем через сайт Приватбанка).

Для начала вам нужно пройти регистрирацию в сервисе «Дия», указав необходимые  данные, а именно: адрес прописки, номер контактного телефона и электронная почта, и конечно  подтвердить регистрацию на сайте.

Вход в кабинет — с помощью ЭЦП.

Выберете меню «Послуги» и потом «Внесення змін про ФОП»:

добавить квед1

 

После этого листаем и  в блоке «Види економічної діяльності» ищем кнопку  «Редагувати».

добавить квед самостоятельно 2

 

Вносимо необхідні види діяльності, система автоматично підтягне потрібний вам КВЕД – вибераєте його і зберігаєте, натиснувши «Редагуваті». Звертаємо увагу, що можна вписувати будь-яку кількість видів діяльності, необхідно лише враховувати вимоги для платників єдиного податку.

добавить квед самостоятельно 3

Наступний крок – це підтвердження внесених змін.

добавить квед самостоятельно 4

Підписуємо заяву ключем ЕЦП і відправляємо державному реєстратору.

 

добавить квед самостоятельно 5

Згідно із законодавством вашу заявку зобов’язані обробити протягом доби, і внести зміни до ЄДР.

Повідомлення від держреєстратора про проведення дії або відмову в заявці надійде в особистий кабінет сайту “ДІЯ” і на вказану при реєстрації на сайті електронної пошти.

Також ви можете перевірити чи були внесені нові КВЕД в ЄДР на сайті Мін’юсту, для цього потрібно ввести ІПН підприємця або ПІБ.

Зміна КВЕД ФОП податкова

Після проведення змін в ЄДР необхідно повідомити податкову службу.

Для підприємців плательшіков єдиного податку дуже важливо врахувати, що вони можуть надавати послуги і отримувати дохід за новими видами діяльності тільки після того, як були зареєстровані зміни у держреєстратора і в реєстрі платників єдиного податку.

Подати заяву про зміну КВЕД в податкову онлайн поки що можливо лише через програмне обсепеченіе ДФС «Єдіное вікно».

В електронному кабінеті платник податку не має форми заявки про застосування спрощеної системи, яку необхідно подавати при додаванні нових видів діяльності.

Але можливо просто відправити через електронний кабінет платника, ця заява через – один з пунктів меню кабінету – «листування з ДПС».

смена квед налоговая

Заповнюєте заяву про застосування спрощеної системи на своєму комп’ютері, потім конвертуйте в свій файл у форматі PDF (потрібно врахувати обмеження в 2 Мб). Також варто перевірити чи внесені вже нові КВЕДи до реєстру платників ЄП на сайті податкової.

Заява це також Ви можете особисто віднести до податкової інспекції і подати в Єдине вікно, там де перебуваєте на обліку.

Звертаємо увагу, що подати цю заяву необхідно не пізніше 20-го числа місяця, що слідує за місяцем коли були внесені зміни КВЕД в ЄДР (п. 298.5 Податкового Кодексу України).

ФОП третьої групи мають право подати цю заяву разом з декларацією за квартал, в якому був отриманий дохід від нових видів діяльності. Таку позицію висловлює податкова в загальних консультаціях в ЗІР, категорія 107.12.

Приклад Заява про застосування спрощеної системи оподаткування – 2020

Зміни до реєстру податківці зазвичай вносять в день отримання заяви.

У заяві заповнюєте 1-8 пункти.

У п. 5, в підставах для подачі, пп 5.4 «Внесення змін до реєстру платників єдиного податку *** относительно» пороставьте галочку навпроти «відів господарської ДІЯЛЬНОСТІ».

А вже в п. 8 необхідно перерахувати всі види діяльності (коди КВЕД), які раніше були зареєстровані в ЄДР.

 

смена квед налоговая 2

Також варто відзначити, що до реєстру платників єдиного податку не можуть бути внесені види економічної діяльності (КВЕДи), які заборонені законодавством для платників ЄП.

Нові КВЕДи в реєстрі співробітники податкової мають внести в цей же день, коли була отримана ваша заявка.

Останнім часом внести зміни в ЄДР по  ФОП через Дію немає можливості через завантаженість реєстраторів – сервіс тимчасово не працює.

Змінити КВЕД для ФОП швидко  – 09320010850

Запроси,  за  яким нас знаходять:

добавити квед онлайн самостійно, додати квед онлайн, додати кведи онлайн, зміна квед фоп процедура 2020,  зміна кведу онлайн, як додати квед онлайн, додати квед самостійно, зміни для фоп, додати квед фоп онлайн, зміна квед фоп процедура 2020, зміна квед для фоп, сервіс зміни квед, зміна квед фоп процедура 2020 самостоятельно, добавити квед фоп 2020, як додати квед онлайн, як додати новий квед фоп 2020,  додати кведи онлайн сервіс, як добавити квед онлайн для фоп дія, додати вид діяльності фоп.

Scroll to top