Етапи оформлення ліцензії МНС


Відповідно до українського законодавства, багато видів діяльності передбачають обов’язкове отримання пожежної ліцензії МНС. Тому компаніям, які займаються виробництвом або проектуванням та монтажем протипожежних систем не обійтися без даного документа. У разі відсутності пожежної ліцензії МНС, органи нагляду просто відмовляться від прийому виконаних робіт.

Порядок отримання ліцензії МНС
Перш за все, для отримання ліцензії МНС необхідно скласти перелік робіт, які підлягають ліцензуванню. Це можна зробити самостійно, перегорнувши відповідні законодавчі акти, або звернутися за консультацією до юристів, що спеціалізуються в даній області.

Потім необхідно підготувати передбачений пакет документів. При цьому, пакет слід готувати особливо ретельно, оскільки чиновники з МНС особливо прискіпливі при його розгляді. В принципі, це логічно, адже мова йде про безпеку людей – їх життя і здоров’я. Будь-яка неточність практично завжди стає причиною відмови в отриманні пожежної ліцензії МНС.

При цьому, в разі відмови практично неможливо зрозуміти, що саме було зроблено неправильно, оскільки чиновники майже завжди ухиляються від дачі розгорнутого відповіді. Тобто, заявнику доводиться самостійно здогадуватися, де він припустився помилки. Якщо здогадка виявилася не вірною, ходити по колу можна досить довго. Уникнути цього можуть допомогти юристи, які займаються підготовкою документів на протязі багатьох років і знають всю специфіку процедури.

Термін розгляду документації становить 20 днів. Якщо все було складено правильно, по завершенню цього терміну ви отримаєте ліцензію, термін дії якої не обмежений.

Переваги наявності ліцензії МНС
Наявність пожежної ліцензії МНС є основною умовою становлення вашого підприємства на ринку протипожежних товарів і послуг:

– чесне і легальне ведення бізнесу;

– конкурентоспроможність на ринку;

– можливість здійснювати діяльність на всій території України;

– не нести адміністративну або кримінальну відповідальність через її відсутність.

Як швидко і без проблем отримати ліцензію МНС?
Головний офіс нашої юридична компанія розташовується в Києві, проте ми надаємо допомогу в отриманні ліцензії компаніям і приватним підприємцям в будь-якому регіоні України. 

Співпраця з нами щодо отримання ліцензії МНС передбачає такі етапи:

– підписання договору на надання юридичних послуг;

– проведення попередньої консультації з питань визначення переліку видів діяльності, що підлягає ліцензуванню;

– визначення переліку відсутніх документів і сприяння в їх отриманні;

– формування пакету документів;

– подача документації до органів ліцензування;

– супровід і контроль за оформленням;

– отримання ліцензії та передача вам.

Зверніться в юридичну компанію Факторія Груп за допомогою в оформленні ліцензії та отримаєте перевагу над конкурентами в найкоротші терміни.

Звертайтеся до нас і ви обов’язково зможете оформити протипожежну ліцензію з гарантією в стислі терміни! Для замовлення послуги «Оформлення протипожежної ліцензії» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@www.faktoria-group.com.ua. Протипожежна ліцензія з нами – це швидко і просто.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер
Scroll to top