Консалтинг бухгалтерських послуг для юридичних і фізичних осіб.

Консалтинг на сьогоднішній день займає одну з найжорсткіших позицій на ринку послуг для бізнесу. Консалтинг – це консультування замовника з певних питань у різних сферах.
Консалтингова компанія Факторія Груп надає різного роду послуги своїм клієнтам в області юридичних послуг – консультування і безпосереднє виконання різного роду завдань. Так само консультування і супровід в області бухгалтерського і податкового супроводу.
Консалтингова компанія Факторія Груп надає своїм клієнтам якісні бухгалтерські послуги за конкурентними ринковими цінами. Бухгалтерський аутсорсинг – це досить специфічний вид діяльності тому в цій галузі необхідно мати особливі навички та здібності.
Працюючи з консалтинговою фірмою Факторія Груп Ви працюєте з групою професійних бухгалтерів мають глибокий досвід у даній сфері. Чому консалтинг набагато вигідніше, ніж наймати головного бухгалтера? Даний вид надання бухгалтерських послуг вигідніше у фінансовому плані. Співпрацюючи з консалтинговою компанією, ви можете не знімати офіс, у вас немає необхідності купувати дороге програмне забезпечення, організовувати робоче місце головного бухгалтера. Так само ви не сплачуєте безліч податків, лікарняних, відпускних та інших позицій витрат.
Крім аутсорсингу і найму головного бухгалтера, можна найняти приходить бухгалтера, знайти якого можна задавши в пошуковій системі запит приходить бухгалтер і вам відразу видасть сотні сторінок оголошень бухгалтерів шукають роботу. І тепер з цього переліку резюме необхідно вибрати найбільш вдалий. Так само важливо, щоб ваш приходить бухгалтер був грамотним і компетентним у поставлених перед ними питаннях. На сьогодні робота з приходять бухгалтером виглядає абсолютно по-різному. Ви можете частково оформити його на півставки або ж не оформляти. Варто врахувати, що за низький рівень професіоналізму бухгалтера несе відповідальність підприємство і керівник підприємства.

Звертайтеся в нашу компанію – завжди будемо раді допомогти.

Scroll to top