Нові правила реєстрації ТОВ з 2017 році.


З першого січня 2017 року суттєво змінилися правила реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю. Раніше були кольорові бланки Виписок, Витягов, Довідок. Тепер ви можете забути про кольорових бланках тому з появою електронних реєстрів необхідність в паперових документах відпадає, не кажучи вже про дорогі системах захисту на документах. Так само на виписку, Статутах відсутні печатки та підпису державних реєстраторів. Тепер статутні документи скануються і заносяться до електронного реєстру та їх завірення не потрібно. Державний реєстратор або нотаріус видає опис поданих документів з числовим кодом, за допомогою якого можна через сайт Міністерства Юстиції отримати доступ до відсканованих документів.

Тепер реєструвати юридичних осіб та приватних підприємців можуть нотаріуси. Але не всі нотаріуси хочуть це робити, тому що клієнти хочуть, щоб їм зробили повний пакет документів, побігали по податковим подали заявки, забрали довідки … Все це автоматично лягати на плечі клієнта тому нотаріус це робити з принципу не буде. Тобто на обличчя конфлікт інтересів.

Істотно змінилася кількість реєстраційних форм. Тепер, щоб зареєструвати підприємство, внести зміни до реєстру або статутні документи достатньо всього однієї реєстраційної форми.

Екстерріротіальность скасовується – це процедура реєстрації підприємницької діяльності у будь-якого нотаріуса або державного реєстратора незалежно від територіального місця знаходження людини.

Якщо ви хочете зареєструвати ТОВ якісно і в стислі часові рамки – ми рекомендуємо вам звертатися до професіоналів.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Scroll to top