Select Page

Умови отримання будівельної ліцензії в Україні 2018 рік.

Ліцензія на будівельну діяльність від 700 у.о

Ситуація в будівельному бізнесі на 2018 рік практично не змінилася, навіть з урахуванням коригування ліцензійного переліку допустимих робіт, зміни процедури видачі будівельної ліцензії та посилення контролю над підприємствами, що здійснюють цей вид діяльності.

Ні для кого не секрет, скількох зусиль вимагають корективи в порядок оформлення будь-якої документації. До цього переліку може входити зміна у формуванні штату співробітників, які стверджують документи за структурою компанії, складу членів комісії і обласних центрів експертних послуг, встановлення компетенції їх дій і взаємодій з Міністерством, а також багато іншого.

Міністерством РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ в доступній формі було озвучено про скорочення термінів дії будівельних ліцензій. Цей досвід прийшов в Україну з Росії, де він зміг успішно себе зарекомендувати (нині існуюче Федеральне агентство по будівництву і житлово-комунальному господарству Російської Федерації).

Мінбуд України також пропонував зміни до переліку архітектурно-проектних і будівельно-монтажних робіт. Спочатку цей список був збільшений в три рази, що він ідентичний російським каталогом підходило до 100%. У 2010 році в Україні перелік значно скоротили, але при цьому укрупнили, що спричинило за собою нові процедурні зміни щодо отримання будівельних ліцензій та проходженню експертизи ліцензійної діяльності.

Навіть з урахуванням того, що влітку 2017 роки ситуація в сфері отримання ліцензійних документів стабілізувалася, є певні сумніви, пов’язані з останніми ініціативами КМУ. Можливе додаткове коригування після призначення нового Міністра.

 

З нами будівельна ліцензія дешевше і гарантована – телефонуйте!

Замовити послугу «Отримання будівельної ліцензії» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua. Ліцензія на будівельну діяльність з нами – це швидко і просто.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Нам довіряють:

Замов будівельну ліцензію зараз

 

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно підібрали хорошу фірму для покупки.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві і ліквідувати стару. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

Результати, які я отримала при оформленні будівельної ліцензії були наступні:

1) допомогли зібрати повний пакет документів для ліцензії без наявності необхідного обладнання;

2) прийнятна вартість послуг;

3) уважне ставлення персоналу;

4) відповідали відразу на всі питання;

5) документи надіслали кур’єром.

Жанна
Строительная компания БК Богдан

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко ліквідувати свою компанію без перевірок.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ