Чому покупка готового підприємства вигідніше реєстрації нового?

Іноді можливість заробити грошей приходить несподівано і нею необхідно користуватися швидко, а ось можливість освоїти заробіток не завжди можна швидко з точки зору законодавства. Іноді готове ТОВ з ПДВ необхідно з вчорашньою датою, а зареєструвати підприємство можна тільки через кілька днів, отримати ПДВ і того, тільки через місяць-півтора.

Що ж робити в такому випадку? Для вирішення поставленого завдання необхідно придбати готову компанію з ПДВ. Вартість може бути трохи вище від первинної реєстрації, але це швидко вирішить усі ваші запитання.

Як відбувається покупка готового ТОВ з ПДВ?

Для підготовки документів на придбання готової компанії з ПДВ необхідні паспортні дані нових власників, директора та їх ІПН.
Нова назва при перейменуванні. Варто зауважити, що перейменування затягне саму процедуру перереєстрації на 1,5-2 тижні. Це пов’язано з процедурними питаннями в податковій.
Розмір статутного капіталу.
КВЕДи.
Юридична адреса.
Після уточнення всіх даних по перереєстрації наші юристи роблять нову редакцію статуту. Її можна завірити нотаріально, а можна печаткою підприємства. Потім, у державного реєстратора відбувається сама процедура перереєстрації компанії на нових власників, в податковій отримують новий витяг з ПДВ.

Здійснивши перереєстрацію, можна відкривати розрахунковий рахунок та працювати з контрагентами.

За часом, вся ця процедура займає від 1го дня, в залежності від побажань клієнта щодо змін і документів.

Звертайтеся в нашу юридичну фірму, щоб купити готове ТОВ з ПДВ або зареєструвати ТОВ з ПДВ.

Scroll to top