Реєстрація свого бізнесу. За та проти.

Приблизно, до 25-30 років морально дорослий чоловік і жінка замислюються про те, що він в житті зробив і чого досяг. Мало хто з цих людей задоволений своїми результатами і замислюється над тим, що щось треба міняти. Хтось вирішує, що йому необхідно діяти в напрямку досягнення кар’єрних успіхів, а хтось думає, що йому потрібно зареєструвати бізнес (реєстрація ТОВ).

Давайте розглянемо ці два варіанти розвитку життєвих напрямів.

Рух по кар’єрних сходах – це отримання диплома в престижному вузі, можливо закордоном, отримання диплома в магістратурі, аспірантурі, кому захочеться великих звершень – захистити докторську. Після отримання диплома настає момент отримання посади на роботі. Якщо ви не тільки отримували диплом, а й володієте знаннями з навичками хорошого спілкування з людьми, вмієте входити в довіру, цілеспрямовані, то є ймовірність, без досвіду роботи отримати посаду за фахом. Звичайно ж, посада керівника вам ніхто не дасть, без зв’язків і досвіду. Ви повинні володіти якостями лідера і мати досвід керівника. Якщо ви працюєте в крупній компанії і всі керівники в ній нікуди не рухаються, а міцно вчепилися за свої місця, то очікувати стрімкого кар’єрного зростання не варто. Може пройти не один рік, щоб ви стали керівником. Вам весь час необхідно догоджати керівництву і директору. Якщо керівник самодур – терпіти його зриви і глузування.

Інша справа реєстрація ТОВ для відкриття свого бізнесу. В цьому випадку ви вже керівник. Саме слово директор надає вам почуття впевненості. Ви самі наймаєте штат співробітників і їм керуєте. Звичайно ж, якщо у вас на це є гроші. Щоб зареєструвати власний бізнес необхідно знати кому надавати послуги і як це робити якісно або ж де купити дешевше і кому продати подорожче. Реєструючи свій бізнес, ви можете залежати тільки від контрагента і покупця. Вас можуть підставити, не заплатити, або ви можете збанкрутувати.

В обох варіантах є присутнім ризик і ймовірність втрати часу і грошей, але реєструючи власний бізнес ви будете працювати на себе, а не на дядька.

Звертайтеся в нашу компанію за послугою Реєстрація ТОВ, щоб відкрити власний бізнес.

Scroll to top