Вирішили почати свій власний бізнес?

Почніть з його реєстрації, що можна буде зробити або самостійно, або за допомогою фахівців, про що і піде мова в даній статті. Те, який метод вибрати, залежить виключно від вас. Але, все ж, звернувшись за допомогою до професіоналів, ви зробите все точніше і дешевше. Також, цей варіант буде просто прекрасним для тих, у кого немає достатньо часу, щоб займатися реєстрацією самостійно, адже на це піде не один день.

Ведучи бізнес в формі ТОВ, ви отримуєте масу позитивних сторін. Наприклад, піти від проблем з державою буде легше. Саме тому ТОВ користується надзвичайною популярністю. Ця організаційно-правова форма власності дуже ефективна і досить проста. До того ж, ТОВ набагато мобільніші ніж, наприклад, АТ. Для того, щоб зареєструвати свою фірму, не потрібно буде відразу влажівать велику суму, вистачить і мінімального капіталу.

На самостійну реєстрацію ТОВ у вас піде багато часу і в процесі у вас може виникнути безліч проблем. Важливо пам’ятати, що якщо ви не будете в процесі реєстрації в статутних документах дотримуватися державних законів і правил, то це спричинить за собою серйозні проблеми, аж до ліквідації фірми, втрати важливих повноважень співзасновників. Але за допомогою професіоналів ви зможете уникнути цього.

Звернувшись до професіоналів ви, звичайно, витратите гроші, але це того варто, адже взявшись за справу самостійно, нічого толком в ньому не розуміючи, ви можете втратити ще більше в перерахунку на витрачений час. Зібрати всю необхідну документацію самостійно буде дуже складно, а припустившись помилки, ви отримаєте відмову в реєстрації. Перед подачею потрібно впевнитися, чи ті документи були зібрані і чи актуальні вони на даний момент. Якщо все в порядку, то, здавалося б, ніяких проблем не повинно виникнути – отксерить і занести в податкову, але не варто так поспішати. Щоб витримати всю напругу, яке буде переслідувати вас в податковій, потрібно мати надзвичайно міцні нерви.

Як би там не було, в самостійної реєстрації ТОВ більше мінусів, ніж плюсів, тому якщо ви відчуваєте, що не зможете вирішити всі самі, краще звернутися за допомогою до фахівців.

Scroll to top