Скільки коштує відкрити ТОВ


Вартість реєстрації ТОВ може залежати від декількох показників. Давайте розглянемо всі варіанти.

При самостійної реєстрації ТОВ, вартість становитиме умовно 0 грн. Хіба, що можна додати вартість проїзду до держреєстратора і в податкову. Це пов’язано з тим, що статут можна запевнити лише підписом засновника, без нотаріуса. Так само ви можете працювати на підставі модельного статуту. Держреєстратор б кликав оплату за проведення реєстраційних дій. Єдина плата за реєстрацію буде вартість вашого часу на те, що ви розібралися з усіма документами і самі все подавали. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом – ви можете витрачати його на вивчення законодавства і оподаткування, а можете звернутися до нас і витратити 1800 грн. на реєстрацію ТОВ на податок на прибуток на загальних підставах, а так же час свого часу.

Так само зареєструвати ТОВ можна у нотаріуса, у приватного реєстратора.

Вартість реєстрації ТОВ у нотаріуса може бути різною, залежить від району міста або змови нотаріусів в місті.

Кількість засновників впливає прямо на вартість реєстрації ТОВ. Чим більше засновників, тим більше необхідно виписати довіреностей на повіреного, який буде реєструвати компанію у держреєстратора. Заощадити можна, якщо в протоколі уповноважити одного засновника бути відповідальним за проведення реєстраційних дій. В цьому випадку, цей засновник виписує довіреність на повіреного, який буде проводити всі необхідні дії для реєстрації компанії.

Після реєстрації підприємства в Єдиному державному реєстрі необхідно замовити друк. Вартість друку складає від 250 грн.

Для відкриття розрахункового рахунку підприємства необхідно зробити нотаріальну картку зі зразком печатки підприємства і підписом директора. Нотаріальні послуги коштуватимуть від 350 грн.

Звертайтеся в нашу компанію, щоб реєстрація ТОВ була швидкою і з правильними документами.

Scroll to top