Відкрити ФОП онлайн самостійно

Як зареєструвати ФОП онлайн самостійно інструкція

 

Як самостійно відкрити ФОП / ФЛП / СПД / ПП онлайн інструкція.

З квітня 2020 року була запущена робота он-лайн сервісу для приватних підприємців “Дія”. Анонсовано, що тепер з його допомогою можна не виходячи з дому в короткі терміни:

  • відкрити ФОП онлайн
  • закрити ФОП онлайн
  • внести зміни в дані ФОП онлайн – додати КВЕД, контактні дані ФОП.

Внести зміни щодо ПІБ або адреси ФОП поки можливо тільки оффлайн через держреєстратора або нотаріуса.

Якщо зміни до ЄДР (Єдиного державного реєстру) треба внести терміново – звертайтеся в нашу компанію “Факторія Груп” Реєстрація ФОП. Також ми надаємо такі послуги:

Реєстрація ФОП. Зміна КВЕД ФОП. Реєстрація ТОВ. Внесення змін до ЄДР. Закрити ФОП з перевіркою і без. Зміна КВЕД.

Раніше реєстрація ФОП онлайн була доступна лише на сайті «Онлайн будинок Юстиції», тепер же послуга працює лише через сервіс «Дія».

Так само в Мінціфре була підготовлена ​​детальна відео – інструкція – як відкрити ФОП, внести зміни для ФОП і закрити ФОП онлайн безкоштовно на сайті сервісу – «Дія»:

Інструкція по реєстрації ФОП онлайн 2020:

  1. Реєструємося на порталі “Дія”

Для реєстрації необхідні ключі ЕЦП:

открыть фоп онлайн 1

Необхідно вибрати ключі зі списку, за допомогою яких, ви зможете пройти реєстрацію на сайті. дуже часто для цього підходять ключі видані – АЦСК АТ КБ «ПриватБанк», їх легко отримати онлайн на сайті банку. Вводимо пароль і вибираємо “Далі”:

 

открыть фоп онлайн2

 

Наступний крок після входу – необхідно заповнити профіль для повного завершення реєстрації на сайті. Підтверджуємо через пошту номер контактного телефону, вводимо дані паспорта, адреси реєстрації.

2. Вибираємо в кабінеті громадянина послугу “Послуги” – “Відкриття ФОП”:

открыть фоп онлайн3

 

В особистому кабінеті на сайті сервісу ви зможете побачити усі послуги для вас і їх статус – в тому числі, в чернеток, будуть збережуться всі не відправлені заявки, роботу над ними можна буде відновити в будь-який момент.

3. Відкриття ФОП

У формі, що з’явилася необхідно заповнити основні дані, ту інформацію, яку ви ввели раніше при реєстрації в кабінеті система підтягне сама, однак варто все ще раз перевірити уважно. Особливо звертаємо увагу на адресу реєстрації, так як за цією адресою і буде зареєстрований ваш ФОП. Також є опція “Внести іншу адресу”:

 

открыть фоп онлайн 5

Праворуч ви зможете побачити підказки, за якими буде простіше орієнтуватися при заповненні заявки.

Далі необхідно буде ввести види економічної діяльності згідно класифікатора (КВЕД- 2020). Наприклад:

Торгівля в інтернеті це – 47.91 Роздрібна торгівля, что здійснюється фірмамі поштового замовлення або через мережу Інтернет.

Послуги з розробки веб-сайтів це – 62.01 Комп’ютерне програмування, і багато інших.

открыть фоп онлайн6

Після введення коду КВЕД система сама буде давати підказки у вигляді розшифровок. При цьому можна вести вид діяльності і просто словами-програма повинна автоматів підібрати потрібний КВЕД.

 

открыть фоп онлайн7

Справа є посилання -подсказка як підбирати види діяльності.

Далі буде питання про реєстрацію підприємцем в минулому:

открыть фоп онлайн8

Це питання призначене для того, щоб правильно потім вибрати систему оподаткування. Так як ті, хто раніше був зареєстрований ФОП на єдиному податку і закрили ФОП (відмовилися іншими словами від єдиного податку), не можуть реєструватися платниками єдиного податку протягом року.

На сайті Дія – є невеликий тест для допомоги у виборі системи оподаткування.

открыть фоп онлайн9

 

Вибір на сайті системи оподаткування для ФОП постаралися зробити відразу з підказками

открыть фоп онлайн10

 

Далі заповнюємо контактні дані для зв’язку з держорганами і перевіряємо всі дані, програма сформує на підставі отриманої інформації дві заявкі- одна для реєстрації ФОП в ЄДР, інша для вибір системи оподаткування. Перевіряємо, підписуємо і відправляємо:

открыть фоп онлайн11

 

Після розгляду вашої заяви вас повідомлять в електронному кабінеті “ДІЯ” та листом на пошту.

Всі онлайн заявки держреєстратори обробляють вручну. Згідно із законом вони зобов’язані розглянути заяву протягом двох робочих днів.

З моменту появи запису в ЄДР про реєстрацію ФОП, за кодом з листа, можна буде роздрукувати Виписку з ЄДР про реєстрацію ФОП, вона вже матиме юридичну силу.

Після реєстрації ФОП онлайн самостійно необхідно відвідати свою податкову інспекцію за місцем прописки і зареєструвати Книгу обліку доходов. Книги скасували за фактом лише з 2 кварталу 2021 року, до цього моменту її потрібно зареєструвати і вести.

Останнім часом відкрити ФОП через Дію немає можливості через завантаженість реєстраторів – сервіс тимчасово не працює.

 

Відкрити ФОП швидко  – 09320010850

 

 

Запити, за якими нас шукають:

відкрити фоп онлайн, відкрити фоп онлайн дія, відкрити флп онлайн киев, реєстрація фоп онлайн, реєстрація фоп онлайн 2020 року, реєстрація фоп онлайн 2020 року, реєстрація фоп онлайн інструкція, реєстрація фоп онлайн інструкція, відкрити флп онлайн Україна, як відкрити фоп в Україні онлайн, як відкрити фоп онлайн, відкрити фоп онлайн, відкрити рахунок для фоп онлайн, як відкрити фоп онлайн, реєстрація фоп онлайн киев, як відкрити флп онлайн, як відкрити флп онлайн Україна, як відкрити фоп онлайн Україна, чи можна відкрити фоп онлайн, реєстрація фоп онлайн мін’юст, реєстрація ФОП киев онлайн, реєстрація фоп онлайн терміни, відкрити рахунок фоп онлайн, реєстрація фоп онлайн Україна, відкрити пп онлайн, відкрити фоп онлайн 2020 року, як відкрити фоп в Україні 2019 онлайн.

Догори