Мін’юст після введення реформи системи державної реєстрації отримує в три рази менше скарг на дії реєстраторів.

З початку року Комісія з розгляду скарг в області державної реєстрації отримала всього лише 700 звернень від населення. У розрізі річний показник минулого року майже в три рази менше ніж торішній, в 2015 році громадяни зверталися зі скаргами до Мін’юсту майже 5000 разів.
Про це розповів заступник Міністра юстиції під час проведення зустрічі з представниками Американської торгової палати.
«У зв’язку з проведенням реформи кількість скарг на реєстраторів значно зменшилися. Велика частина цих 700 скарг відноситься до роботи реєстраторів органів Міністерства юстиції, які негайно були усунені », – зазначив заступник Міністра юстиції.
Сьогодні Комісія задовольнила близько 100 скарг. Це не просто скасовані рішення, а порятунок власників активів від посягання інших осіб.
«Нотаріусам, які зробили грубі помилки під час реєстраційних дій, які вже скасували, було заблоковано доступ до всіх необхідних реєстрів», – підкреслив Павло Мороз.
Він переконаний, що завдяки роботі Комісії Мін’юст може негайно вирішити проблему рейдерства і скоротити реєстраторів, що потенційно можуть бути причетні до подібних захоплень.
У свою чергу, заступник Міністра юстиції Сергій Шкляр, поінформував про те, що в самий найближчий час Парламент повинен прийняти законодавчі акти, які запустять реформи в системі виконання судових рішень і введуть інститути приватних виконавців.
«Для здійснення судової реформи Президент подав невідкладні законопроекти, які забезпечать реформу і виконавчої служби. Вони вже пройшли перше читання, депутати внесли свої поправки, і ми сподіваємося, що підготовлені проекти будуть прийняті, ми зробимо зміни в області виконання судових та інших рішень », зазначив він.
Також він сказав, сто Парламент повинен розглянути Закон про електронні арешти, який повністю змінить стару систему накладення арештів на банківські рахунки. Зараз така процедура займає кілька тижнів, а після прийняття цього закону процедура не займе більше дня. При цьому, людський фактор і можливість впливу буде повністю усунуто.

Тільки у нас реєстрація підприємств швидко і якісно.

Scroll to top